امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102172
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پیام تبریک مجمدمهدی عسگرپور مدیرعامل خانه سینما به مناسبت 17 مردادماه و روز خبرنگار آمده است:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پیام تبریک مجمدمهدی عسگرپور مدیرعامل خانه سینما به مناسبت 17 مردادماه و روز خبرنگار آمده است:

سینمای شریف کشورمان امروز پرچمدار فرهنگ جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی است. دستیابی به چنین جایگاهی یقیناً مرهون همت سینماگران پرتلاش این دیار و پشتیبانی مردم هنرشناس و فرهنگ پروری است که به درستی این سینما را درک و حمایت می‌کنند.

بدون تردید نقش بی بدیل، مؤثر و غیر قابل انکار خبرنگاران و گزارشگران سرزمینمان در تحلیل، معرفی و انعکاس رویدادهای هنر – صنعتی که صرفاً با شناخت عمیق مخاطبانش جان می گیرد و به حیات خود ادامه می دهد، تحسین برانگیز و قابل ستایش است.

خانه سینما به نمایندگی از اعضای جامعه بزرگ اصناف سینمای ایران وظیفه خود می‌داند در آستانه فرا رسیدن «روز خبرنگار» ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از تلاش های صادقانه، بی تکلف، بی توقع و ارزشمند یاران رسانه‌ای ابراز نماید. در این روز گرامی آرزو می کنیم که خبرنگاران ارجمند حماسه های فرهنگی و هنری ایران اسلامی، هر چه زودتر به خواسته ها و مطالبات صنفی خود دست یابند و در سایه امنیت شغلی، تأمین اجتماعی و رفع نیازهای حرفه ای خود با سلامت و آرامش، دغدغه ای به جز نگارش و انعکاس اخبار موفقیت های فرهنگی و هنری کشور عزیزمان نداشته باشند.

امیدواریم در موقعیتی مناسب بتوانیم آیین پاسداشت این روز ویژه را آنگونه که شایسته است بر پا نماییم و با ادای دین خود و تکریم تلاشگران این عرصه، از همراهان رسانه ای سینمای ایران قدردانی کنیم.
محمدمهدی عسگرپور
مدیر عامل خانه سینما
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها