امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102178
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۴
تعداد بازدید: 75
داوود زارعیان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سوال که همراه اول به دلیل نپذیرفتن اجرای مفاد ...

داوود زارعیان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سوال که همراه اول به دلیل نپذیرفتن اجرای مفاد مصوبه 186 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از جمله جابجایی شماره بین اپراتور‌ها (ترابرد پذیری شماره) از دریافت مجوز پایلوت نسل 3 از ایرانسل جاماند، گفت: یکی از شروط این مصوبه اجرای رومینگ ملی بود که اگرچه بیشتر به نفع رایتل بود، اما آن را قبول کردیم.

معاون شرکت مخابرات ایران افزود: از شروط دیگر این مصوبه بحث ترابرد پذیری شماره موبایل بود که اکنون این شرط در مجموعه شرایطی دیده شده و اگر ایرادات مصوبه 186 حل شود آن را قبول می‌کنیم و در غیر این صورت شاید اجرای این طرح طول بکشد.

وی یادآور شد: البته ایراد مصوبه 186 در رومینگ و ترابرد‌پذیری نیست بلکه روی باقی مسائل است از جمله موضوعاتی که ربطی به نسل 3 ندارد یا موردی که می گوید مخابرات باید تمام مصوبات بعدی که هنوز مشخص نیست چه هستند را قبول کند.

معاون شرکت مخابرات ایران گفت: مزیت اصلی همراه اول در برند شماره‌های دائمی است که به اصطلاح اداری و دیوانی هستند و مزیت ایرانسل در شماره‌های اعتباری و مشترکان جوان آن است.

وی گفت: هم‌اکنون در جلساتی میان همراه اول و رگولاتوری بند به بند مصوبه 186 در مسیر توافق به جلو می‌رود.

انتهای پیام/آ
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار