امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102190
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 77
حمیدرضا طیبی رئیس جهاددانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به هشدارهای مقام معظم رهبری در رابطه ...

حمیدرضا طیبی رئیس جهاددانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به هشدارهای مقام معظم رهبری در رابطه با جلوگیری از چپ‌روی‌ها و راست‌روی‌ها در جهاددانشگاهی، گفت: یکی از رموز موفقیت جهاددانشگاهی این است که تلاش کرده تا دچار چپ‌روی و راست‌روی نشود.

وی افزود: در حال حاضر هم نیروهای خوب راست و هم نیروهای خوب چپ در جهاددانشگاهی فعالیت می‌کنند و مبنای کار نیز ارزشی بودن آن‌ها است زیرا تمام این نیروها از نیروهای ارزشی انقلاب هستند.

رئیس جهاددانشگاهی اظهارداشت: مقام معظم رهبری در جلسه با مسئولان جهاددانشگاهی علاوه بر تحسین فعالیت‌ها در رابطه با عدم چپ‌روی و راست‌روی نیز تذکر دادند و من همیشه سعی کردم از این موضوع جلوگیری شود و تمام عناصر ارزشی می‌توانند در جهاد فعالیت کنند.

طیبی در رابطه با نحوه انتصابات در جهاددانشگاهی نیز اضافه کرد: در انتصابات این نهاد فقط ارزشی بودن مهم است و خطوط سیاسی دخالتی در انتصابات ندارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها