امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102192
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 103
بهمن بهمنی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص ساماندهی مراکز مشاوره ازدواج گفت: خوشبختانه کارهای قانونی برای ساماندهی مراکز مشاوره ازدواج ...

بهمن بهمنی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص ساماندهی مراکز مشاوره ازدواج گفت: خوشبختانه کارهای قانونی برای ساماندهی مراکز مشاوره ازدواج انجام شده است و اولین مراکزی که به صورت مجاز و قانونی به آنها اجازه فعالیت داده شده است در هفته ازدواج فعالیت خود را شروع می‌کنند.

وی در خصوص نظارت بر روی سایت‌های همسریابی نیز گفت: در این خصوص با پلیس فتا رایزنی‌هایی انجام شده است و ما به دنبال این هستیم که به صورت قانونی برای این سایت‌ها قوانینی در نظر گرفته شود و به صورت رسمی ساماندهی شوند.

مدیرکل دفتر تعالی ازدواج تصریح کرد: اما توصیه من به جوانان این است که برای انتخاب همسر از فضای مجازی استفاده نکنند و در صورتیکه این کار را انجام دادند سریع آن را وارد چهارچوب خانواده کنند تا با نظارت والدین از آسیب‌های احتمالی پیشگیری شود.

بهمنی افزود: همچنین افرادی که در دام سایت‌های همسریابی گرفتار می‌شوند می‌توانند از طریق پلیس فتا شکایت خود را مطرح و پیگیری کنند و ما هم اکنون در گیر این هستیم که به صورت زیربنایی اقداماتی صورت گیرد که منجر به تبیین قوانین شود اما هم اکنون متأسفانه نظارتی بر عملکرد این سایت‌های غیر مجاز وجود ندارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها