امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102197
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 32
اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، ...

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> ، در تشریح آخرین وضعیت سفر هیأت پارلمانی ایران به غزه، گفت: تاکنون مصری‌ها اجازه این سفر را نداده و روادید را صادر نکرده‌‌اند.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس بین‌المجالس کشورهای اسلامی در تهران با حضور برخی روسای مجالس اسلامی و نماینده کشور مصر گفت: این اجلاس برای کمک به غزه برگزار شد، البته نماینده مصر نیز قول همکاری داد اما تاکنون این قول اجرایی نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سران کشورهای عربی باید بدانند اقدامات‌شان از دید ملت‌ها پنهان نمی‌ماند، تصریح کرد: مردم رویدادها را دنبال می‌کنند، به همین دلیل روزی ملت‌ها سران خودفروخته‌شان را محاکمه خواهند کرد.

کوثری با بیان اینکه سران کشورهای عرب منطقه باید منتظر آینده و دادگاه های مردمی باشند، خاطرنشان کرد: روزی خواهد رسید که آنها برای پاسخگویی در دادگاه‌ها حضور بیابند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها