امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102201
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 34
علی صحرایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آخرین جزئیات تشکیل بازار جدید برای شرکت‌های خوشنام بورسی ...

علی صحرایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آخرین جزئیات تشکیل بازار جدید برای شرکت‌های خوشنام بورسی درباره معیارهای انتخاب این شرکت‌ها اظهار داشت: وجود سابقه معاملاتی خوب، شناوری متناسب با وضعیت شرکت، چشم‌انداز سودآوری و صنعت از جمله معیارهای تشکیل این بازار است.
وی ادامه داد: در این بازار حجم مبنا، دامنه نوسان قیمت تغییر خواهد کرد و کاهش توقف نمادها را خواهیم داشت.
صحرایی با بیان اینکه اسم این بازار هنوز مشخص نشده و استفاده از عنوان بازار برتر شاید درست نباشد، گفت: سرمایه‌گذاران کم آشنا امکان دارد، نسبت به این بازار احساس کنند که ریسک‌ ندارد، اما این طور نیست، بلکه شرکت‌های این بازار جدید از وضعیت و شرایط ویژه‌ای پیروی خواهند کرد.

معاون بازار شرکت بورس تهران درباره زیرساخت‌های فنی این بازار گفت: این بازار پیچیدگی خاصی نداشته و تنها دامنه نوسان و حجم مبنای شرکت‌ها تغییر پیدا خواهد کرد.

وی درباره انتخاب نام برای این بازار گفت: تاکنون نامی برای این بازار جدید انتخاب نشده و باید در این رابطه پیشنهادات بررسی شوند.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها