امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102225
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۷
تعداد بازدید: 79
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری، قهرمان المپیک 2012 لندن و دارنده دو عنوان قهرمانی رقابتهای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری، قهرمان المپیک 2012 لندن و دارنده دو عنوان قهرمانی رقابتهای جهانی 2010 و 2011 پس از پایان تمرین صبح امروز گفت: قبل از هر چیز جا دارد از همه ورزشکاران افتخارآفرین کاروان ایران، بالاخص آنهایی که از من سابقه بیشتری دارند بابت پرچمداری کاروان ایران در بازیهای آسیایی رخصت بطلبم. این برای نخستین بار است که افتخار پرچمداری کاروان ورزشی کشور نصیب من می شود. به همین خاطر از این موضوع واقعا خوشحالم و با اطمینان می گویم این افتخار برای من به اندازه کسب مدال طلای المپیک ارزش دارد.

بهداد سلیمی درحالی به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی کشورمان انتخاب شد که پیش از او محمود نامجو دوبار در سالهای 1951 و 1958 و حسین رضازاده یک بار در سال 2006، در بازیهای آسیایی پرچمدار کاروان ورزشی کشورمان بودند. وزنه بردار فوق سنگین کشورمان با اشاره به این موضوع گفت: احساس بسیار خوبی دارم که بعد از بزرگانی چون محمود نامجو و حسین رضازاده، به عنوان سومین وزنه بردار ایرانی پرچمدار کاوران ورزشی کشورم می شوم. مطئم باشید من هم مثل آنها تمام تلاشم را برای کسب مدال طلا انجام خواهم داد تا افتخار پرچمداری کاروان ایران برای من با کسب خوش رنگ ترین نشان بازی‌ها توام شود.

بهداد سلیمی در پایان با تشکر از اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک که او را به عنوان پرچمدار کاروان ایران در اینچئون معرفی کردند گفت: انتظار مردم از من به عنوان کسی که عنوان قویترین مرد جهان را به دست آورده همیشه بالا بوده است و حالا با انتخاب من به عنوان پرچمدار کاروان ایران، مسئولیت بیشتری را روی شانه هایم احساس می کنم. امیدوارم برای کشورم نماینده شایسته ای در بازیهای آسیایی باشم و با کسب مدال طلای فوق سنگین، همچون بازیهای آسیایی اینچئون باعث خوشحالی هموطنانم شوم.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها