امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102252
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۷
تعداد بازدید: 60
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رای‌های خود را درباره دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رای‌های خود را درباره دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران صادر کرد.

بنا بر اعلام کمیته انضباطی پیام صادقیان بازیکن پرسپولیس تهران به دلیل اعتراض به داور مسابقه و برخورد زننده با وی و اقدام به شکستن شیشه درب رختکن و بنا بر بند 3 ماده 66 آیین‌نامه انضباطی به سه ماه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادر قابل تجدیدنظر خواهی است.

همچنین در خلال این دیدار، تماشاگران پرسپولیس اقدام به فحاشی و پرتاب اشیا به داخل زمین مسابقه کردند و بر همین اساس کمیته انضباطی، این باشگاه را با استناد به بندهای 1 و 3 از ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. رای صادره قابل تجدید نظر خواهی است.

از سوی دیگر باشگاه فولاد خوزستان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به سرمربی تیم مقابل با توجه به بند 3 از ماده 79 آیین‌نامه انضباطی به 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و رای صادره قطعی است.

در نهایت کمیته انضباطی امید عالیشاه بازیکن پرسپولیس تهران را به دلیل ارتکاب رفتار غیر ورزشی در پایان مسابقه، به تذکر کتبی و درج در پرونده وی محکوم کرد.
انتهای پیام/ن

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها