امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102254
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه‌های اینترنتی «اینساید هایر اد» و پایگاه «دیلی گازیت» اعلام کردند که یک استاد دانشگاهی در آمریکا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه‌های اینترنتی «اینساید هایر اد» و پایگاه «دیلی گازیت» اعلام کردند که یک استاد دانشگاهی در آمریکا به دلیل انتشار توئیتی در حمایت از غزه، شغل خود را از دست داد.

بنا بر این گزارش، پیام فرستاده شده توسط «ستیفن سالیتا» بر توئیتر که در عبارتی اقدامات اسرائیل در نوار غزه را به شدت محکوم کرده است باعث برکناری وی از وظیفه کاری او گردیده است.

این استاد آمریکایی که پیش از این در دانشگاه تکنولوژی ویرجینیا مشغول به کار بود، از سخت‌ترین منتقدان حمله رژیم صهیونیستی به غزه به شمار می‌آید.

این در حالی است که رئیس دانشگاه «ولیس وایز» انتصاب وی به عنوان پروفسور را به تعلیق درآورده است.

از طرفی انجمن استادان دانشگاه‌های آمریکا در «الینویز» سخنان این استاد را تندروانه و مبتذل دانسته اما در عین حال آن را «دعوتی تند به توقف خشونت در خاورمیانه» دانسته است.

«کاری ویلسون» یکی از استادان زبان انگلیسی در همان دانشگاه طی گفت‌وگویی با پایگاه «هافینگتون پست»، سالیتا را با این سخنان یک متجاوز از مرزهای تعیین شده‌اش دانست.

این در حالی است که طرفداران ستیفن سالیتا با انتشار دادخواستی در اینترنت، بازگشت وی به وظیفه‌ و کارش را مطالبه کرده‌اند، که تا کنون 7400 امضاء بر آن ثبت شده است.

از زمان شروع تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع غزه تا کنون، تظاهرات و اظهار انزجار مردم بیشتر نقاط جهان در مقابل این جنایتها شدت گرفته است که کشورهایی در قاره اروپا، آسیا، افریقا و اقیانوسیه را شامل می‌شود.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها