امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10227
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۸
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحسن دهنوی مسئول ستاد دانشجویی «مقاومت رمز پیشرفت» صبح امروز (شنبه) با حضور ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحسن دهنوی مسئول ستاد دانشجویی «مقاومت رمز پیشرفت» صبح امروز (شنبه) با حضور در نشست خبری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ستاد «مقاومت، رمز پیشرفت» بازگو کننده گفتمان و آرمان دانشجویان است که تبلور آن در انتخابات، سعید جلیلی است، اظهار داشت: از 9 ماه قبل که عملا گمانه‌زنی‌های انتخاباتی آغاز شد، جنبش دانشجویی به دلیل آرمانگرایی خود برخی گزینه‌ها از جمله سعید جلیلی را مدنظر داشت.

دهنوی با اشاره به عدم اعلام زودهنگام سعید جلیلی برای حضور در انتخابات تصریح کرد: با توجه به نیازهای امروز کشور در دهه عدالت و پیشرفت و نامگذاری‌های متعدد در این زمینه از سوی مقام معظم رهبری، شرایط امروز ملزوماتی دارد که می‌طلبد رئیس‌جمهوری با شرایطی خاص سکاندار شود.

مسئول ستاد دانشجویی سعید جلیلی ادامه داد:‌ از یک ماه قبل کمیته‌های دعوت کار خود را آغاز کردند و در حال حاضر آنها به ستادهای سعید جلیلی تبدیل شده‌اند و در 25 دانشگاه اصلی کشور نیز ستادهای آقای جلیلی تشکیل شده است که البته بعد از ثبت‌نام وی به 60 دانشگاه توسعه یافت.

وی از تشکیل ستاد «مقاومت رمز پیشرفت» در 30 استان کشور خبر داد و افزود: آقای جلیلی تا کنون در دو نشست که نشست اول در حسینیه دوکوهه و نشست دوم روز گذشته در ورزشگاه شیرودی بود حضور یافت و حمایت از وی روز به روز قوت می‌گیرد.

دهنوی با بیان اینکه قریب به اتفاق فضای جنبش دانشجویی سعید جلیلی را گزینه اصلح می‌دانند،خاطرنشان کرد: در جلسه هفته گذشته حسینیه دوکوهه که بدون تبلیغات و صرفا با پیامک به فعالان ستاد برگزار شد، جمعیت بسیاری حضور داشت.

مسئول ستاد دانشجویی سعید جلیلی به جلسات ستاد دانشجویی با سعید جلیلی اشاره کرد و افزود: وی در این جلسه استراتژی‌های هوشمندانه در تبلیغات را به ما توصیه کرد و استراتژی کلیدی‌اش این بود که ظرفیت توده‌های مردمی باید فعال شود و در عین حال تاکید کرد تنها در صورتی که احساس کردید در این ظرفیت انحراف اساسی است، آن را محدود کنید.

وی یکی دیگر از توصیه‌های سعید جلیلی به ستاد دانشجویی را رعایت اخلاق در انتخابات به عنوان یک بستر برای نشان دادن گفتمان انقلاب عنوان کرد و گفت: وی به شدت توصیه داشت که باید از تخریب دیگران اجتناب شود.

دهنوی از اعلام همکاری 10 هزار نفر برای فعالیت در ستاد دانشجویی سعید جلیلی خبر داد و تصریح کرد: تبلیغات میدانی ما از هفته آینده در مساجد و میادین شهر آغاز می‌شود و مزیت ما در صحنه انتخابات برخورداری از نیروهای جوان، مبتکر و خلاقی است که حاضرند برای دفاع از آرمان‌های خود به میدان آمده و از آن حمایت کنند.

ادامه دارد...
برچسب ها:
آخرین اخبار