امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102272
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه ...

احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به نقش محوری ایران در حمایت از مردم فلسطین گفت: ایران رهبر جبهه مقاومت در منطقه است و عراق، سوریه، حزب‌الله و حماس از حلقه‌های این محور به شمار می‌روند.

وی اضافه کرد: مقامات رژیم صهیونیستی همواره موضوع حمله به ایران را مطرح می‌کردند اما همانطور که مشاهده شد این رژیم برابر حماس به عنوان یکی از حلقه‌های مقاومت نتوانست کاری از پیش ببرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: رژیم صهیونیستی از حمله به غزه به دنبال سه هدف بود که یکی شناسایی سکوی پرتاب موشک‌های مقاومت فلسطین، یکی انهدام تونل‌های فلسطینیان و در نهایت ایجاد یک صلح پایدار که در سایه این صلح تشکیلات خودگردان فلسطین اداره غزه را بر عهده داشته باشد که عملا به هیچ یک از اهداف سه‌گانه خود دست نیافت.

بخشایش افزود: ایران نقش مهمی را در حمایت از مردم غزه ایفا کرد و مقابل کشورهای عربی منطقه و رهبران گروه سازش به حمایت از رژیم صهیونیستی پرداخت، در چنین وضعیتی حتی پادشاه عربستان حاضر نشد کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کند.

وی با بیان اینکه‌ اگر کشورهای عربی غیرت داشته باشند بهتر است از این پس به مردم غزه کمک کنند، خاطرنشان کرد: جنایت رژیم صهیونیستی به حدی است که آمریکا نیز علیرغم کمک‌های خود به این رژیم، جنایات غیرانسانی آنها را محکوم می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار