امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102280
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسین هاشمی استاندار تهران در نشست خبری که صبح امروز 18 مرداد ماه برگزار شد، با ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسین هاشمی استاندار تهران در نشست خبری که صبح امروز 18 مرداد ماه برگزار شد، با اشاره به طرح تکریم زنان از سوی شهرداری گفت: کسی با اصل قضیه مخالف نیست.
وی ادامه داد: در این زمینه تابع سیاست دولت هستیم و چیز به ما ابلاغ نشده است.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر برگزاری تجمعات اظهار داشت: با راهپیمایی و تجمع در درون نظام موافقیم اما باید تشکل‌ها مجوز داشته باشند چرا که جلوی حرکت‌های بدون مجوز را می‌گیریم.
هاشمی در ادامه نشست در پاسخ به سوال دیگری مینی بر چگونگی برگزاری انتخابات تصریح‌کرد: رایانه‌ای شدن انتخابات سیاست وزارت کشور است و وزارت کشور در تهران آمادگی برگزاری انتخابات رایانه‌ای را دارد.
استاندار تهران در پاسخ به این سوال که تشکیل کمیته حجاب و عفاف در استانداری تهران بر اقدامات دستگاه‌های دولتی هم نظارت می‌کند، اظهار داشت: حجاب و عفاف از اعتقادات ماست و دستگاه‌های اجرایی نیز باید این موضوع را رعایت کنند.
وی تصریح کرد: وظیفه کمیته حجاب و عفاف بررسی این موضوع در دستگاه‌های اجرایی است و تاکنون گزارش نگران‌کننده‌ای دریافت نکرده‌ایم.
استاندار تهران همچنین در خصوص مسکن مهر با توجه به آغاز فصل مدارس یادآور شد: امیدواریم با اقداماتی که صورت گرفته و تعهدات دستگاه‌های ذی‌ربط در پردیس و پرند مشکلی برای فضای آموزشی نداشته باشیم اما باید گفت که برای آینده نگران هستیم و این موضوع را در دولت نیز مطرح کردیم.
وی با تأکید بر اینکه دولت اراده قوی دارد تا این پروژه‌ها را به اتمام برساند، گفت: وزارت راه و شهرسازی به طور جدی پیگیر این مسئله است تا بتوانیم نقیصه‌ها را کمتر کنیم اما برای بحث‌های زیرساختی واقعا مشکل وجود دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار