امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102291
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد ضمن

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک روز خبرنگار به تلاشگران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی اظهار کرد: رسانه‌ها به عنوان چشم بینای جامعه هستند و بدون هیچ گونه کم و کاستی می‌توانند مشکلات را به مسئولان انعکاس دهند.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسانه‌های استان همواره پا به پای مسئولان خدمات دولت‌ها را به مردم انعکاس می‌دهند، گفت: مسئولان باید رسانه‌ها را به عنوان یاران اصلی خود بدانند و از آن‌ها نیز حمایت کنند.

وی بیان کرد: نقدهای منصفانه رسانه ها را می‌پذیریم و کسانی که نقدهای غیر منصفانه دارند و تنها برای تخریب مسئولان استان تلاش می کنند را به خدا واگذار می کنم.

این نماینده مجلس افزود: سلطه کنونی آمریکا بر جهان در تمام زمینه‌ها سیاسی، نظامی و اقتصادی به دلیل سلطه رسانه‌های این کشور بر جهان است.

بزرگواری یادآور شد: خوشبختانه مردم و رسانه های ما در برابر این سلطه جهانی به خوبی ایستادگی و از خود مقاومت نشان می‌دهند.

نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام توسعه استان در همه زمینه را منوط به توسعه رسانه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: تعداد خبرنگاران در استان زیاد هستند و این جای خوشحالی است که رسانه‌های مکتوب و مجازی استان پیشرفت خوبی دارند که با وجود این رسانه‌های بیدار کهگیلویه و بویراحمد  استان محروم نیست.

وی تصریح کرد: بالا بردن کیفیت رسانه‌ها باید مدنظر قرار گیرد و جامعه رسانه‌ای استان در جهت ارتقای کیفیت خبرها توجه کنیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: برخی‌ها معتقد هستند با ایجاد اختلاف بین مسئولان می‌توانند رسانه خوبی داشته باشند و مخاطب بیشتری جذب کنند که این کار اشتباه است و اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ای این کار را نمی‌پذیرد.

حجت‌الاسلام بزرگواری آرامش و آسایش هر کشور و جمعیتی را در سایه وحدت و همدلی دانست و اضافه کرد: رسانه‌های استان در ایجاد این وحدت و همدلی نقش موثری دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استان در حال پیشرفت و توسعه است و هر استاندار، نماینده مجلس و هر مسئولی در تلاش برای توسعه استان و رفع مشکلات و موانع است که رسانه‌ها باید در این خصوص تمام همکاری خود را با مسئولان در جهت رفع این محرومیت‌ها انجام دهند.
انتهای پیام/82020/س40/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار