امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102301
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 67
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طباطبایی در مورد تجمع بزرگ جامعه پزشکی تهران در حمایت از مردم مقاوم غزه اعلام کرد:حمله اشغالگران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طباطبایی در مورد تجمع بزرگ جامعه پزشکی تهران در حمایت از مردم مقاوم غزه اعلام کرد:حمله اشغالگران صهیونیست به گروه های امدادی و بیمارستانها، منع دسترسی به کمک های انسانی و ایجاد مانع فراروی اقدامات آنها، استفاده از محاصره به عنوان روش جنگی برای به قحطی کشاندن مردم غیر نظامی غزه، و جلوگیری از خروج مجروحان و ورود،نیروهای پزشکی تخصصی،تخریب گسترده اماکن مسکونی و محیط زیست از بارزترین نمادهای ارتکاب جنایات جنگی توسط ارتش رژیم صهیونیستی در طول سی روز مقاومت مردم مظلوم غزه است.

وی افزود: بر اساس آمار رسمی وزارت بهداشت غزه، در این حملات تاکنون 1865فلسطینی که اغلب آنها غیر نظامی و از جمله صدها کودک، 243 زن و قریب به یکصد سالخورده هستند،شهید شده‌اند و نزدیک به 10 هزارنفر از فلسطینی ها مجروح شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه گزارش پزشکان حاضر در غزه تأکید می کند که 80 تا 90درصد قربانیان حملات رژیم صهیونیستی به غزه از شهروندان و یک سوم آنها نیز زن و کودک هستند گفت: رژیم صهیونیستی تا به حال به بیش از 35 دستگاه آمبولانس، 17 بیمارستان و 102 نفر کارکنان امدادرسان حمله کرده که در پی این حملات 19 نفر از کارکنان امدادی و پزشکی شهید شده‌اند و به علت بمباران های اسرائیل 10 بیمارستان در غزه به اجبار بسته شده است وحتی مدارس سازمان ملل نیز ازاین حملات درا مان نمانده است.

طباطبایی اعلام داشت: ما جامعه پزشکی تهران بزرگ ، جهت محکوم نمودن حمله ددمنشانه صهیونیست ها علیه مردم فلسطینی به ویژه زنان و کودکان مظلوم و بی دفاع ،در میدان فلسطین امروز 18 مردادماه اجتماع اعتراض آمیزی ایجادخواهیم کرد و قطعنامه پایانی در این تجمع قرائت خواهد شد و جامعه پزشکی داوطلب جهت اعزام به غزه در این تجمع ثبت نام می کنند.

وی افزود:در این قطعنامه اعلام می نمائیم که آمادگی کامل جهت اعزام تیم های اضطراری عمومی، تخصصی، بیمارستانی و تجهیزات پزشکی و دارویی را به غزه مقاوم داریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها