امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102307
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، ابراهیم قائدرحمتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف توسط پلیس گیلان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، ابراهیم قائدرحمتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف توسط پلیس گیلان اظهار کرد: تابستان امسال از وجود همیاران پلیس در طرح‌های سالم‌سازی دریا استفاده می‌شود.

وی از راه‌اندازی انتظامات ساحل با استفاده از همیاران پلیس متشکل از نیروهای بسیجی و شرکت‌های انتظامی در گیلان خبر داد و افزود: ایجاد امنیت و سلامت مردم دغدغه پلیس است.

قائدرحمتی نظم‌بخشی در تمام برنامه‌ها را حائز اهمیت خواند و بیان کرد: نیروی انتظامی در تمام حوزه‌ها حضور دارد و در کنار مردم است.

فرمانده انتظامی گیلان به جبران کمبود نیروهای پلیس در استان اشاره کرد و گفت: استفاده از شرکت‌های انتظامی از جمله اقدام‌ها برای نظم‌بخشی در جامعه است.

*جذب 700 نفر پلیس افتخاری در گیلان

وی با اشاره به جذب 700 نفر پلیس افتخاری در گیلان، تصریح کرد: مجوز جذب پلیس افتخاری آقایان و خانم‌ها در تمام شهرستان‌ها صادر شده است.

قائدرحمتی اولویت استخدام در نیروی انتظامی را از امتیازهای ویژه پلیس افتخاری دانست و خاطرنشان کرد: ثبت‌نام پلیس افتخاری در تمام حوزه‌های تخصصی این نیرو در حال انجام است.

فرمانده انتظامی گیلان شرایط سنی پلیس افتخاری را از 18 تا 60 سال خواند و یادآور شد: پلیس افتخاری در اطلاع‌رسانی و عرصه خبر به‌کارگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه امنیت عمومی از اساسی‌ترین نیازهای انسانی به‌شمار می‌رود، اضافه کرد: حفظ امنیت به عهده نیروی انتظامی گذاشته شده است.

قائدرحمتی احساس امنیت را بخشی از امنیت عمومی به عنوان موضوع ذهنی و درونی دانست و بیان کرد: امنیت عمومی برآیندی از تلاش تمام نهادهای اجتماعی است.

فرمانده انتظامی گیلان تاثیر رسانه‌ها در انتشار اخبار را برجسته و بی‌بدیل خواند و تصریح کرد: بی‌تردید بخشی از اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش خستگی‌ناپذیر خبرنگارانی است که با نشر و پردازش صحیح، دقیق و سریع اطلاعات همراه با دیگر نهادهای مسئول به‌ویژه نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی با تدابیر مقام معظم رهبری ایفای نقش می‌کنند.

وی خبرنگاران را طلایه‌داران جبهه آگاهی‌بخش جامعه خواند و یادآور شد: خبرنگاران در صحنه‌های سرنوشت‌ساز با تلاش خستگی‌ناپذیر و صادقانه در فرآیند پیچیده و دشوار تقابل با جنگ نرم دشمن با اطلاع‌رسانی شفاف و به‌هنگام در راستای بازتاب واقعیت‌ها، دفاع از امنیت، آزادگی و اسلامی تمام تلاش خود را به‌کار گرفته‌اند.

قائدرحمتی گام نخست برای پاسخگویی به ندای افراد زیر ستم را انتشار اخبار صحیح مظلومیت آنها در رسانه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه باید همگام با مردم فهیم ایران از طریق انتشار به‌موقع جنایت و نسل‌کشی مسلمانان و مظلومان در تمام جهان به‌ویژه در غزه، عراق و سوریه چهره واقعی مدعیان حقوق بشر را نشان دهند.
انتهای پیام/84001/ر40/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها