امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102308
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
علی اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: میزان حجم ترافیک در 48 ساعت گذشته در همه محورها و اتوبان‌های زنجان- قزوین، ...

علی اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: میزان حجم ترافیک در 48 ساعت گذشته در همه محورها و اتوبان‌های زنجان- قزوین، زنجان-تبریز و زنجان-بیجار بالا ولی روان گزارش شده است.

وی میزان وقوع تصادفات جرحی و خسارتی در 48 ساعت گذشته را 17 مورد عنوان کرد و افزود: میزان تصادفات جرحی 6 فقره و تصادفات خسارتی 11 فقره است.

این مسئول با بیان اینکه تعداد افراد مجروح در تصادفات جرحی هفت نفر بوده است، اضافه کرد: خوشبختانه در این تصادفات مورد فوتی گزارش نشده است. علت این تصادفات بیشتر خستگی و خواب‌آلودگی و انحراف به چپ و عدم رعایت حق تقدم بوده است.

شیرمحمدی با بیان اینکه علت 50 درصد از تصادفات 48 ساعت گذشته خستگی و خواب‌آلودگی بوده است، اضافه کرد: علت 20 درصد از تصادفات 48 ساعت گذشته عدم رعایت فاصله طولی توسط رانندگان گزارش شده است.

وی با اعلام اینکه بیشتر تصادفات 48 ساعت گذشته مربوط به موتورسیکلت‌ها است، تصریح کرد: این تصادفات بیشتر به دلیل عدم رعایت قوانین توسط رانندگان موتورسیکلت اتفاق افتاده است.

این مسئول در راستای کاهش وقوع تصادفات به راننده‌ها توصیه کرد: راننده‌ها با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می‌توانند تأثیر بسزایی در کاهش وقوع تصادفات داشته باشند.

انتهای پیام/73001/خ20/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها