امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102314
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان قزوین، مهرداد تائبی اظهار کرد: در تیرماه سال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان قزوین، مهرداد تائبی اظهار کرد: در تیرماه سال جاری تعداد مصدومان تصادفات نسبت به زمان مشابه سال قبل با 17 درصد افزایش رو به رو بوده است و در این مدت 483 نفر در حوادث رانندگی استان مصدوم شدند.

وی ضمن اشاره به این آمار افزود: طی این مدت پنج نفر در تصادفات درون شهری، 22 نفر در سوانح برون شهری و 6 نفر در جاده‌های روستایی و به طور کلی 33 نفر جان خود را از دست دادند که از این تعداد پنج نفر زن و 28 نفر مرد بودند.

سرپرست اداره کل پزشکی قانونی در ادامه عنوان کرد: طی تیرماه سال گذشته 34 نفر (28 نفر مرد و 6 نفر زن) بر اثر تصادفات جان باختند که در مقایسه این آمار شاهد کاهش سه درصدی در سال جاری هستیم.

این مسئول همچنین در ادامه مهم‌ترین عامل مرگ در تصادفات را به ترتیب ضربه به سر، خونریزی، شکستگی‌های متعدد با تعداد 20، هفت و پنج نفر و یک نفر با علت مشترک ضربه به سر و خونریزی اعلام کرد.

گفتنی است که شهر قزوین با تعداد 14 کشته دارای بیشترین حادثه مرگ بوده و پس از آن شهرهای تاکستان و بویین زهرا هر کدام با تعداد هشت کشته، آبیک دو نفر و البرز یک نفر قرار دارند.

تائبی در پایان ضمن اشاره به آمار مصدومان این استان افزود: طی این مدت، 483 نفر مصدوم شدند که از این تعداد 315 نفر مرد و 168 نفر زن بودند و این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل با تعداد 414 مصدوم، حاکی از افزایش 17 درصدی است.

انتهای پیام/2667/ط/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها