امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102320
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، محمود رضا میری در مراسم بهره برداری از این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، محمود رضا میری در مراسم بهره برداری از این بالگرد امدادی اظهار کرد: این بالگرد با دارا بودن بهترین امکانات و زبده‌ترین نیروهای امدادی تا شعاع 150 کیلومتری از زاهدان را پوشش امدادی می دهد و در صورت ضرورت با سوختگیری مجدد به شهرها و مسیرهای دورتر نیز خدمات رسانی می‎کند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: از 23 تیر ماه سالجاری بالگرد امداد هوایی به صورت آزمایشی شروع به کار کرده و تاکنون با انجام 15 پرواز، 21 بیمار حوادث ترافیکی، مادر باردار پرخطر و بیمار سوختگی را به سلامت به مراکز درمانی مجهز انتقال داده است.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم به زودی اورژانس هوایی دیگری نیز در چابهار به بهره‌برداری برسانیم.

فریبا کوشا رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‎های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز در این مراسم گفت: تکنسین‎های اورژانس هوایی، آموزش‎های سقوط آزاد و امداد و نجات کوهستان را نیز گذرانده‎اند و هر روز از طلوع تا غروب آفتاب آماده خدمات رسانی به مصدومان هستند.

انتهای پیام/75004/خ/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار