امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102329
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
  به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، خالد قدومی در تجمع اعتراض آمیز جامعه پزشکی در حمایت از مردم بی‌پناه غزه که در میدان فلسطین برگزار شد، گفت: ما ...

  به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، خالد قدومی در تجمع اعتراض آمیز جامعه پزشکی در حمایت از مردم بی‌پناه غزه که در میدان فلسطین برگزار شد، گفت: ما در فلسطین تنها به چشم دوست به مسلمانان ایران نگاه نمی‌کنیم بلکه شرکای مسیر هستند و از شما انتظارات زیادی داریم چون برادران ما هستید.

وی ادامه داد: شما احساس ما را حس می‌کنید و در کنار ما هستید. پیام من به ملتهای اسلامی و عربی است که ملتها همیشه در کنار مظلومان هستند و قلبشان در کنار فلسطین در تپش است، ملت‌های مسلمان به ویژه ایران و ترکیه در چنین شرایطی در کنار ما هستند و ما تنها نیستیم.

قدومی گفت: پیام ما به رژیم‌های عربی و اسلامی این است که ما ارتش‌های شما را نیاز نداریم، شما به خوبی می‌دانید چه ظلم‌هایی در حق مردم فلسطین شده است و ملتهای آزاده شما علیه صهیونیسم و به نفع مردم غزه بیرون آمده‌اند.

جراح و نماینده مردم حماس گفت: اگر مردم فلسطین و بی دفاع غزه کشته شوند نمی‌ترسند چرا که به عنوان یک مسلمان در راه کشورشان کشته شده و فقط به مسلمان بودنشان افتخار می‌کنند. این در حالی است که منظومه اخلاق بین‌المللی در خاک غزه سقوط کرده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها