امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102357
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فلسطین «سما»، «عاموس یادلین» رئیس سابق «امان» دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فلسطین «سما»، «عاموس یادلین» رئیس سابق «امان» دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در خلال یک گفت‌وگوی مطبوعاتی با روزنامه «یدیعوت آحارونوت» بشدت از اقدامات نظامی و سیاسی رژیم صهیونیستی در خلال جنگ غزه و نیز مذاکرات قاهره همراه شد تا با «یوال دیسکین» رئیس اسبق «شاباک» در این ماجرا همراه شود.

دیسکین نیز در اظهاراتی در «توئیتر» رژیم صهیونیستی را متهم به عجله در اعلام پایان عملیات موسوم به «صخره سخت» به حماس کرد و گفت که این مسئله باعث شد بر شجاعت فلسطینیها افزوده شود.

یادلین نیز ضمن تایید این سخنان دیسکین افزود که باید تمام تونلهای حماس تخریب شود و در حال حاضر مسئله‌ای خطرناکتر از حماس وجود ندارد.

وی افزود: باید تا نابودی کامل حماس به آن حمله کرد و اگر اینچنین کاری انجام ندهیم یعنی اینکه ما از یک چهارم توانایی خود استفاده کرده‌ایم و به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.

یادلین در مورد مذاکرات آتش‌بس که در قاهره جاری است گفت: در زمانیکه اسرائیل زیر آتش است باید این مذاکرات فورا متوقف شود و هیچ امتیازی از قبیل بندر، فرودگاه و یا گذرگاه و ... به گروه فلسطینی داده نشود.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها