امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102358
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه آمریکایی «دیلی‌بیست»، دیده‌بان حقوق بشر اعلام کرده است، شواهدی را جمع‌آوری کرده است که

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه آمریکایی «دیلی‌بیست»، دیده‌بان حقوق بشر اعلام کرده است، شواهدی را جمع‌آوری کرده است که نشان می‌دهد، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به سمت غیرنظامیان فلسطینی تیراندازی کرده است.
بیش از یک چهارم از ۱.۸ میلیون نفر از مردم غزه در جنایات یک ماهه رژیم صهیونیستی آواره‌ شده‌اند و در این جنایات بیش از یکهزار و ۹۰۰ فلسطینی که اکثر آنها غیرنظامی بودند، کشته شدند که اکثر آنها غیرنظامی بودند و صدها نفر از این قربانیان را کودکان تشکیل می‌دادند.
«بیل ون اسولد»، یکی از محققان ارشد بخش خاورمیانه و آفریقای شمالی دیده‌بان حقوق بشر اعلام کرد: ما یک سری جرایم جنگی در خوزه را طی چندین سال مستند کردیم و نتایج آن باید تعقیب کیفری باشد نه اینکه ساکنان در ترس فرار کنند.
گروه حقوق بشر، حملات سیستماتیک رژیم صهیونیستی به خوزه را از حمله ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ اسرائیل به غزه ثبت کرده‌اند.
ون اسوالد یک جامعه بمباران شده را به تصویر می‌کشد که ساکنان آن در سال ۲۰۰۹ در حالی مورد اصابت گلوله ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفتند که پرچم سفید در دست داشتند و یا اینکه با گاز فسفر مورد حمله قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش، هم‌اکنون گزارشات و تحقیقات مربوط به جرایم جنگی علیه ساکنان خوزه در درگیری‌های اخیر غزه وجود دارد. دیده‌‌بان حقوق بشر شواهدی را جمع‌آوری کرده است، مبنی بر آنکه بین ۲۳ تا ۲۵ ژوئیه، نظامیان رژیم صهیونیستی به طور مستقیم و از روی عمد به سمت غیرنظامیانی که قادر به فرار از درگیری‌ها از خوزه نبودند، تیراندازی کرده است.
دیلی‌بیست ادامه داد که دیده‌بان حقوق بشر در حال تحقیق و بررسی کشتار دستکم ۶ فلسطینی که اجساد آنها در حمام خانه‌ای روی یکدیگر قرار داده شده بود، می‌باشد.
انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار