امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102360
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه امروز شنبه موفق شدند، حمله گروه‌ تکفیری داعش به فرودگاه نظامی ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه امروز شنبه موفق شدند، حمله گروه‌ تکفیری داعش به فرودگاه نظامی «کویرس» و «زندان مرکزی حلب» در ریف شرقی حلب که با سلاح‌های سنگین و نیمه سنگین صورت گرفت، را دفع کنند.

این درحالی است که درگیری‌ها میان نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلحی که نبردی تحت عنوان «غزوه وفای حلب» را آغاز کردند، اطراف کوه عزان و انبارهای شهرک‌های بلدة خان طومان و عزیزه و اطراف کوی الشیخ سعید همچنان ادامه دارد، بدون اینکه گروه‌های مسلح تاکنون توانسته باشند، موفقیتی را کسب کنند.

از شهر «اعزاز» در ریف شمالی حلب نیز خبر می‌رسد که در ادامه درگیری‌های مسلحانه گروه تروریستی تکفیری داعش با جبهه اسلامی، جبهه اسلامی 20 نفر را در این شهر به اتهام مظنون بودن به رابطه با «داعش» بازداشت کرد.

در همین راستا ارتش سوریه تلاش گروه‌های تروریستی برای حمله به اطراف قلعه حلب، در ریف شمال شرقی این شهر را دفاع و به آنها خسارات سنگینی وارد کرد.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها