امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102408
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شاید این روزها تصاویر نقاشی شده از دود برخی بمباران‌های رژیم صهیونیستی علیه غزه همچون عکس‌های زیر را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شاید این روزها تصاویر نقاشی شده از دود برخی بمباران‌های رژیم صهیونیستی علیه غزه همچون عکس‌های زیر را دیده باشید؛ کارهایی ساده اما تاثیرگذار که کار هنرمندان فلسطینی است.

 

 

بشری شنان یکی از این هنرمندان فلسطینی است که با استفاده از فنون و امکانات مختلف اقدام به تبدیل تصاویر دود برخاسته از مناطل غزه به تابلوهای هنری کرده است.

این هنرمند فلسطینی که فارغ‌التحصیل طراحی انستیتو پلی‌تکنیک الخلیل در کرانه باختری است در این باره می‌گوید: من مبدع این کار نبودم اما وقتی این کارها را دیدم تصمیم گرفتم تصاویر دود بمباران‌ها را به لوح‌های نقاشی تبدیل کنم.

وی افزود: ابتدا دستی و از طریق برنامه فتوشاپ برای تبدیل این دودها به کارهای هنری اقدام کردم و سعی کردم موضوع کار بیشتر بچه‌ها باشند چراکه بیشتر قربانیان این بمباران‌ها بچه‌ها هستند.

شنان ادامه می‌دهد: پس از آن دیدم که لوح‌های هنری خیلی به واقعیت نزدیک است لذا تصمیم گرفتم تصاویر حقیقی کودکان کشتار «شجاعیه» و دیگر بمباران‌ها را در میانه این دودها قرار دهم و بزرگی جنایت رژیم صهیونیستی در حق مردم غزه را بیان کنم. انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار