امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102428
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مستند «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» در گروه ترجمه و دوبلاژ سیمای آذری شبکه جهانی سحر زبان‌گردانی شده و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مستند «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» در گروه ترجمه و دوبلاژ سیمای آذری شبکه جهانی سحر زبان‌گردانی شده و از آنتن سیمای آذری این شبکه برای مخاطبان پخش می‌شود.
«فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» که مستندی است درباره پدری که سال‌ها به دنبال نجات دخترش از دست فرقه رجوی است، فردا  یک شنبه 19 مرداد برای مخاطبان آذری زبان این شبکه برونمرزی در روز پخش می شود.
موضوع این فیلم مستند از این قرار است: مصطفی محمدی عضو سابق گروهک منافقین که خود زمانی سمیه دختر15 ساله اش را به عراق و کمپ اشرف فرستاده بود، سال ها است که به دنبال راهی برای رهایی دخترش از سازمان تروریستی مجاهدین خلق است.  وی از مرحله به مرحله این تلاش فیلم گرفته به امید روزی که با دخترش خاطرات آن روز ها را مرور کند.
مستند «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» با مدیریت دوبلاژ لیلا بابایی به زبان آذری دوبله شده و مهدی حسین­زاده سرپرست گویندگان آن است.
مهدی حسین­‌زاده، شهباز دولت نژاد، مهدی نوروش، نداسام، ونوس محسن زاده، لیلا بابایی و فردین قاسمی صداپیشگانی هستند که به جای شخصیت های فیلم صحبت کرده اند.
صدابرداری این کار توسط آرزو صیدافکن انجام شده و میکس و مونتاژ آن برعهده لیلا بابایی بوده است.
این فیلم مستند به مدت 89 دقیقه از سیمای آذری این شبکه و از ساعت 17:30 یه وقت تهران به روی آنتن می‌رود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار