امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102457
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرو خبری مبنی بر دعوت حجت‌الاسلام تقوی از آیت‌الله مصباح برای سخنرانی در همایش ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرو خبری مبنی بر دعوت حجت‌الاسلام تقوی از آیت‌الله مصباح برای سخنرانی در همایش سراسری اصولگرایان در تهران، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن تایید این خبر اظهار داشت: ما اخیراً خدمت آیت‌الله مصباح رسیدیم و گزارشی از حوزه اصولگرایی و اقدامات اخیر در این حوزه به ایشان ارائه دادیم.

عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: آیت‌الله مصباح متعلق به کل نظام و همه نیروهای حزب‌اللهی و مومن است و ما باید از چنین شخصیت‌هایی استفاده کنیم و راهنمایی بگیریم.

وی تصریح کرد:‌ ما با آیت‌الله مصباح ارتباط داریم و معتقدیم آنها در فراز و نشیب‌ها بهترین راهنمایان ما هستند، لذا در دیدار اخیر هم گزارش کار خود را ارائه دادیم و هم از ایشان برای حضور در جلسه همگرایی اصولگرایان که در آینده برگزار می‌شود، دعوت کردیم.

حجت‌الاسلام تقوی در پاسخ به این سوال که آیا این همایش تا آخر تابستان برگزار خواهد شد یا خیر، گفت: باید بررسی کنیم و برنامه‌ریزی‌های لازم را در این زمینه انجام دهیم.

عضو جامعه روحانیت مبارز درباره اینکه از چه افراد دیگری برای این همایش دعوت خواهید کرد، متذکر شد: ما از حضور نیروها و علمای ارزشمند که به همگرایی اصولگرایان، نشاط اجتماعی سیاسی و دغدغه‌های رهبری توجه داشته باشند و در عین حال با محوریت ولایت کارها را پیش ببرند، استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها