امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102472
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۲۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اعزامی به بیمارستان پیامبران به نقل از  یکی از پرسنل اورژانس بیمارستان پیامبران 6 ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اعزامی به بیمارستان پیامبران به نقل از  یکی از پرسنل اورژانس بیمارستان پیامبران 6 نفر از بازماندگان سانحه هوایی امروز به این بیمارستان انتقال یافته که یکی از آنها به محض رسیدن به بیمارستان جان باخت و 5 نفر دیگر در بخش‌های جراحی بستری شدند.

وی گفت: سی تی اسکن و اقدامات درمانی اولیه برای این مصدومان انجام شده و برای ادامه درمان به علت شدت سوختگی 4 نفر از مصدومان باقیمانده به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری اعزام می شوند.

علی دالوندی یکی از بازماندگان این سانحه درباره سقوط هواپیما گفت: موتور راست هواپیما اندکی پس از برخاستن از باند فرودگاه مهرآباد از کار افتاد، هیچ گزارشی از سوی خلبان و خدمه ارائه نشد اما مشخص شد که هواپیما قصد بازگشت به فرودگاه را دارد.

وی افزود: ظاهراً موقع برگشتن، بال هواپیما به جایی برخورد کرده و دچار سانحه شد. این اتفاق حدود سه دقیقه پس از پرواز و بلافاصله پس از برخاستن رخ داد.

وی ادامه داد: من در صندلی بال سمت راست هواپیما نشسته بودم. هواپیما پس از سقوط به زمین آتش گرفت و ما دچار سوختگی شدیم الان هم به کمک مرفین امکان صحبت کردن داریم.

همسر دالوندی نیز به خبرنگار فارس گفت: آقای دالوندی بعد از سقوط تماس گرفت و گفت که اگر خبر سقوط هواپیما را شنیدید نترسید من زنده ام.

وی افزود: آقای دالوندی چند باری برای فعالیت شغلی از تهران به طبس می رفت اما این اولین باری بود که با هواپیما به این سفر می رفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها