امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102488
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۲۰
تعداد بازدید: 175
حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص حاشیه‌هایی که اخیرا در باشگاه راه‌آهن ایجاد شده و روز گذشته خبری

حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص حاشیه‌هایی که اخیرا در باشگاه راه‌آهن ایجاد شده و روز گذشته خبری مبنی بر فراخوان همکاری داوطلبانه و رایگان در سایت باشگاه منتشر شد و اقداماتی که صادق رئیسی‌کیا انجام می‌دهد، اظهار داشت: هم‌اکنون به عنوان سرمربی در تیم فعالیت دارم و سمت مالکیت بر عهده من نیست. او به عنوان نماینده دادستانی در باشگاه فعالیت می‌کند و هم‌اکنون هم دادستانی مالک باشگاه است.

وی افزود: او به عنوان مدیرعامل تصمیم می‌گیرد و من هم سرمربی تیم هستم و به تصمیم او احترام می‌گذارم تا اینکه مالکیت تیم مشخص شود.

سرمربی راه‌آهن در مورد اینکه آیا این موارد حاشیه‌سازی نیست، گفت: چرا ما هم سر همین مسئله بحث داریم. ما هم‌اکنون نیاز به آرامش داریم تا بتوانیم کارهای خود را انجام دهیم اما این مسئله در حیطه اختیارات ما نیست. از طرف دادستانی او مدیرعامل است و ما هم مالکیتی نداریم. کار خود را انجام می‌دهیم و برد مقابل نفت در روحیه بازیکنان تأثیر خوبی داشت.

استیلی تأکید کرد: بازیکنان هم منتظر هستند، از همه مهمتر مسائل مالی است که با توجه به تعهدی که به آنها داده‌ایم به علت این مسائلی که به وجود آمده هنوز نتوانسته‌ایم به آن عمل کنیم. منتظر هستیم تکلیف روشن شود تا تعهدات خود را انجام دهیم. بازیکنان واقعا در این شرایط سخت کنار ما بودند و ان‌شاءالله پس از اینکه وضعیت مشخص شد ما هم آنها را یاری خواهیم کرد. دادستانی هم اکنون کمک زیادی می‌کند.

سرمربی راه‌آهن در مورد علت این حاشیه‌سازی گفت: من بیشتر تمرکز خود را روی مسائل فنی گذاشتم و از مسائل باشگاهی فارغ شدیم. با توجه به اینکه تیم را دیر جمع کردیم نمی‌توانستیم هم تیم را در نظر بگیریم و هم مسائل باشگاه را در نظر بگیریم. به همین دلیل مسائل باشگاه را کمی رها کردیم، فعلا باشگاه در اختیار رئیسی‌کیا است.

استیلی در خصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: امیدوارم هر چه زودتر مشکلات این تیم برطرف شود. این تیم نیاز به زمان دارد تا بازیکنانش با یکدیگر هماهنگ شوند، بازیکنان بسیار خوبی در این تیم حضور دارند. علی دایی هم نسبت به بازیکنش شناخت دارد و هم زمانی‌ می‌تواند کمک کند که تیم بازگردد مهم این است که حمایت هواداران پشت این تیم باشد تا بتواند به روزهای خوب خود بازگردد.

وی در مورد اینکه مشابه چنین اتفاقی در فصل نهم لیگ برتر برای او رخ داد و در هفته ابتدایی لیگ در دقیقه 30 علیه او شعار دادند و علی دایی را تشویق کردند، تصریح کرد: اتفاقی که برای من افتاد نباید برای آقای دایی بیفتد هواداران باید کمک کنند و تیم را حمایت کنند تا بتواند به شرایط خود بازگردد.
انتهای پیام/د

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها