امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102500
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۲۰
تعداد بازدید: 33
هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: مطالعه اظهارات داور مسابقه پرسپولیس و فولاد حاکی از این ...

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: مطالعه اظهارات داور مسابقه پرسپولیس و فولاد حاکی از این است که پیام صادقیان به عنوان اعتراض برای نگرفتن خطای هند احتمالی به سوی داور دویده و به او اعتراض کرده است اما تا قبل از نشان دادن کارت قرمز به صادقیان این بازیکن هیچگونه الفاظ بدی را به کار نبرده است و این مسئله در گزارش داور هم ظاهرا ذکر شده است.

وی ادامه داد: قانون 12 فوتبال می‌گوید اعتراض به تصمیم داوران توسط به کار بردن کلمات یا حرکات فقط دارای کارت زرد است و داور وقتی می‌تواند از کارت قرمز استفاده کند که بازیکن از الفاظ بد علیه داور استفاده کرده باشد. تصاویر آهسته تلویزیونی، ژست دویدن و نحوه اعتراض پیام صادقیان را مستحق کارت زرد می‌داند و اکبریان داور مسابقه فقط زمانی می‌توانست صادقیان را اخراج کند که او الفاظ نامناسب به کار برده باشد.

نصیرزاده تصریح کرد: این موضوع باید توسط تیم فنی کمیته داوران مورد بررسی قرار گیرد زیرا در لیگ حرفه‌ای کشور باید کارت‌های رنگی به صورت منطقی از جیب داوران خارج شود.

این کارشناس داوری با اشاره به برخی از اظهارنظرها در مورد قضاوت اکبریان گفت: سایر کارشناسان داوری هم تصور می‌کردند صادقیان الفاظ نامناسبی استفاده کرده که در مصاحبه داور چنین موضوعی وجود ندارد.

انتهای پیام/ن

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها