امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102501
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۲۰
تعداد بازدید: 33
زهره طبیب‌زاده، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه هیأت

زهره طبیب‌زاده، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه هیأت چهارنفره نمایندگان با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد استیضاح وی گفت: تقریباً به هیچ‌یک از خواسته‌های نمایندگان به طور عملی رسیدگی نشده است و وزارت علوم سعی دارد با فرافکنی و اتلاف وقت، نمایندگان را به بازی گیرد.

وی با یادآوری عملکرد معکوس وزارت علوم در هفته‌های اخیر از جمله تشکیل جلسات افطار با حضور فعالان و مؤثران فتنه 88 در دانشگاه امیرکبیر گفت: نمایندگان خواهان تعیین‌تکلیف دانشجویان ستاره‌دار بوده‌اند که در این مورد نیز هیچ اقدامی از سوی وزیر صورت نگرفته است بلکه با اطلاعات غیرواقعی سعی در به انحراف کشاندن ذهن نمایندگان کرده‌اند.

طبیب‌زاده ادامه داد: همه انتصابات مسئله‌دار وزارت علوم در سطح مدیریت و معاونت‌های دانشگاه‌ها همچنان پابرجاست و شخص وزیر هیچ مسئولیتی برای خود در حذف آنها قائل نیست.

وی با اشاره به اینکه هیچ‌‌یک از روزنامه‌ها و مجلات تحریک‌کننده قومیت‌ها و هنجارشکنی‌هایی که تحت حمایت وزارت علوم در دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد تعطیل نشده است و هم‌چنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد، گفت: همچنین هیچ‌کدام از 5 معاون وزیر که از سوی وزارت اطلاعات سلب صلاحیت شده‌اند برکنار نشده و همچنان مشغول فعالیت هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: با توجه به این موارد نمایندگان مجلس خواهان پیگیری جدی استیضاح آقای فرجی دانا در جلسه علنی روز سه‌شنبه خواهند بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها