امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102529
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
حمیدرضا فولادگر دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان گفت: نمایندگان منتقد رفتار دوگانه دولت درباره مسئله آب و بحران خشکسالی و زاینده‌رود ...

حمیدرضا فولادگر دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان گفت: نمایندگان منتقد رفتار دوگانه دولت درباره مسئله آب و بحران خشکسالی و زاینده‌رود اصفهان هستند و هم اکنون بیش از 90 دقیقه است که 16 نفر از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس منتظر دیدار حضوری با رئیس جمهور هستند.

وی گفت: خواسته نمایندگان مجلس از دولت بازگشت مدیرعامل آب منطقه‌ای اصفهان بر سر کار و فعال شدن مجدد پروژه انتقال آب گلاب اصفهان است که امیدواریم دولت به حرف نمایندگان اصفهان تمکین کند.

فولادگر با تحسین صحبت‌های هفته گذشته رئیس جمهور در جمع مردم چهارمحال و بختیاری در مورد مسئله آب افزود: رئیس جمهور در سخنان خود حرف حقی را در مورد مسئله آب مطرح کردند و گفتند طرح‌های انتقال آب شرب ضرورت دارد و برای انتقال آب برای سایر مصارف نیاز به کار کارشناسی وجود دارد که این حرفی منطقی است، ولی چگونه است که در همین سفر پروژه‌های آب رسانی در بالادست برای مصارف غیر شرب تعریف می‌شود، ولی همچنان طرح‌های انتقال آب شرب به پایین دست مسکوت می‌ماند.

وی گفت: نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی همچنان پشت درب دفتر رئیس جمهور، منتظر دیدار با وی و شنیدن صحبت‌های ایشان در مورد مسئله آب هستند.

انتهای پیام/2301/ر30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها