امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102533
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
‌احمد مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر اظهار داشت:‌ با تلاش دست‌اندکاران تیم بررسی سانحه ...

‌احمد مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر اظهار داشت:‌ با تلاش دست‌اندکاران تیم بررسی سانحه ساز‌مان هواپیمایی کشوری، جعبه‌های سیاه آنتونف شامل نوار مکالمات خلبان و نوار پارامتر‌های موتور پیاده شد.

وی اضافه کرد: خلبان هنگام پرواز با برج مراقبتی مکالماتی داشته است که در نوار مکالمات خلبان ذخیره شده است، این اطلاعات پس از استخراج از (cvr) که همان نوار مکالمات خلبان است، روی لوح فشرده درج شده و بررسی می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: جعبه‌‌های سیاه هواپیما شامل نوار مکلمات خلبان (CVR) و نوار پارامتر‌های موتور (FDR) است، این جعبه‌‌ها با حضور نماینده دادستانی به کمیسیون بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری تحویل شد.

به گزارش فارس ساعت 9:20 صبح امروز یک فروند آنتونف‌140 متعلق به شرکت هواپیمایی سپاهان هنگام پرواز از مهرآباد در نزدیکی جاده مخصوص کرج دچار سانحه شد و سقوط کرد.

تا این لحظه 39 نفر از مسافران سانحه آنتونف 140 سپاهان‌ایر در این حادثه جان بخته‌اند و 9 نفر در بیمارستان بستری هستند.

‌خانواده‌های متوفیان این حادثه می‌توانند با مراجعه به پزشکی قانونی کهریزک و ارائه کارت شناسایی معتبر  اجساد بستگان خود را شناسایی و دریافت کنند.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها