امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102535
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب تمدن اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی و آرزوی آزادی قدس شریف

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب تمدن اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی و آرزوی آزادی قدس شریف خواستار اعتراض مجامع جهانی به حرکات ددمنشانه اسرائیل شد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

جنایات روز افزون رژیم اشغالگر قدس و پشتیبانی‌های همه جانبه آمریکا و قدرت‌های استکباری جهانی و بعضی از دولت‌های وابسته و دست‌نشانده منطقه، در فلسطین و بویژه غزه مظلوم، هر انسان آزاده‌ای را دردمند و قلوب آزادگان و مردم جهان را جریحه‌دارکرده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: تخریب مساجد، منازل و حتی بیمارستان‌ها، کشتار وحشیانه مردم بی‌پناه و بی‌گناه، قتل عام نزدیک به دو هزار نفر و زخمی کردن نزدیک به ده هزار نفر از کودکان معصوم و زنان و مردان سالخورده، چهره منفور و زشت استکبار جهانی و صهیونیست‌های خون‌آشام را به وضوح در معرض دید و قضاوت جهانیان قرار داده است، ولی صد افسوس که هیچ فریاد اعتراضی از سوی سازمان‌های بین‌المللی و مجامع به اصطلاح مدافع حقوق بشر شنیده نمی‌شود و رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی علیرغم ترس و وحشت از پایداری و پایمردی مجاهدان، گروه‌های مقاومت و مردم حق‌طلب غزه، همچنان به کشتار مردم بی‌گناه ادامه می‌دهد و با حمایت وقیحانه آمریکا روز به روز بر جنایات ننگین خود می‌افزاید.

حزب تمدن اسلامی با محکوم کردن این ظلم‌ها و ددمنشی‌های آشکار و با اعتقاد راسخ به کلام جاودانه امام راحل عظیم‌الشان و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم محو کامل رژیم غاصب صهیونیستی از نقشة جهان، و حاکمیت مطلق مردم مظلوم فلسطین بر سرزمین‌های‌شان، از خداوند بزرگ پیروزی هرچه سریعتر مردم به خون نشسته غزه و نابودی رژیم اشغالگر و متجاوز صهیونیستی را مسئلت دارد.

در پایان این بیانیه تاکید شده است: ما اعتقاد داریم فریادهای خشم‌آگین مسلمانان و آزاداندیشان جهان به همراه کمک‌های مادی و معنوی برای این مردم مظلوم، بدون شک فتح و نصرت الهی و نابودی جنایتکاران جهانی و صهیونیست‌ها را به دنبال خواهد داشت. انشااله.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها