امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102564
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 31
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی محمدتقی جغتایی، سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی محمدتقی جغتایی، سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در حاشیه تجمع بزرگ جامعه پزشکی در حمایت از مردم مظلوم غزه که در میدان فلسطین برگزار شد، گفت: بسیاری از متخصصان و اعضای هیات علمی رشته های توانبخشی این دانشگاه با شدت گرفتن حملات رژیم اشغالگر قدس به مناطق مسکونی غزه و مجروح شدن شمار زیادی از کودکان و مردم بی دفاع آن منطقه، آمادگی خود را برای کمک و خدمت رسانی به مجروحان فلسطینی ، اعلام کردند.
 
وی افزود: تاکنون بسیاری از متخصصان و اساتید رشته های ارتوپدی فنی، فیزیوتراپی و روانشناسی و روانپزشکی اعلام آمادگی کردند تا بتوانند نقش خود را در بهبود آلام مجروحان غزه و سلامت جسمی و روانی آنان ایفاء کنند.
 
سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تأکید کرد که علاوه بر ابراز تمایل متخصصان و اساتید این دانشگاه برای خدمات رسانی به مجروحان غزه، بیمارستانهای توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی که تحت پوشش این دانشگاه هستند، آمادگی دارند تا در صورت انتقال مجروحان غزه به کشورمان، با تمام امکانات و کادر درمانی و توانبخشی خود ، خدمات مورد نیاز آنان را ارائه بدهند.

تجمع بزرگ جامعه پزشکی در حمایت از مردم غزه شنبه با همکاری سازمان های بسیج جامعه پزشکی، نظام پرستاری، نظام پزشکی، تامین اجتماعی، هلال احمر، انتقال خون، انستیتو پاستور، انجمن ها و تشکل های مرتبط با حوزه سلامت و مراکز بهداشتی و درمانی خصوصی و دولتی، همزمان در سراسر کشور برگزار شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها