امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102566
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 56
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پیام علیرضا زالی به مناسبت روز خبرنگار آمده است: در این راه خلاقیت و نوآوری همراه با بدایع نوشتاری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پیام علیرضا زالی به مناسبت روز خبرنگار آمده است: در این راه خلاقیت و نوآوری همراه با بدایع نوشتاری نقشی بی‌بدیل دارد، که خبرنگاری را از سایر مشاغل ممتاز می‌سازد آن گاه که از دریچه ذهن پنجره‌ای رو به باغ آگاهی، دانش و بینش مردم هم عصر خویش می‌گشاید.با همه دگرگونی‌های شگرفی که در عصر جدید حادث شده است اما هنوز مجاهدت عالمانه و دشواری‌های فراوان  از ملزومات این حرفه است.

هفدهم مرداد یادآور مجاهدت‌های زنان و مردانی است که با هدف روایت حقیقت بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده‌اند و خاضعانه و بی‌ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند؛ کسانی که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار ستارگانی جاوید شدند.

اینجانب فرارسیدن روز خبرنگار را گرامی داشته و با تبریک به تمام دست‌اندرکاران این حوزه به ویژه آنها که قلم راستین خود را در عرصه سلامت به گردش در می‌آورند آرزوی سعادت و بهروزی آرزومندم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها