امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102573
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
علی نادری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اشاره به اینکه وی مدت 24 ساعت در بازداشت به سر می‌برد، اظهار داشت: روز گذشته با حکم جلب روزنامه ایران ...

علی نادری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اشاره به اینکه وی مدت 24 ساعت در بازداشت به سر می‌برد، اظهار داشت: روز گذشته با حکم جلب روزنامه ایران در دادسرای شعبه 7 حضور یافتند.

سردبیر رجا نیوز در ادامه با بیان اینکه نمایندگان مؤسسه ایران بدون اطلاع قبلی حکم جلب بنده را گرفته بودند ادامه داد: در دادسرای شعبه 7 به دلایلی پرونده اجرایی نشد و من بازداشت شدم.

وی بیان داشت: بر همین اساس در دادسرای شعبه 7 برای ارائه مستندات حاضر شدنم و در نهایت بازرس پرونده قرار منع تعقیب بنده را صادر کرد و پرونده مختومه شد.

نادری ابراز داشت: نکاتی که حائز اهمیت است این است که بدون هماهنگی از قبل این امر اتفاق افتاد ضمن آنکه نمایندگان مؤسسه ایران علیرغم مذاکراتی که انجام دادند برای رضایت و صرفنظر از شکایت در نهایت با حکم قاضی آزاد شدند.

وی ادامه داد: این شکایت مربوط به اختلاف حساب از زمان سرپرستی روزنامه ایران در استان اصفهان می‌شد.

نادری افزود: این طرز فکر از زمان آقای جهانفکر کلید خورده و در دولت جدید نیز ادامه دارد.

سردبیر رجا نیوز با بیان اینکه بنده 24 ساعت در بازداشت به سر بردم، گفت: صبح امروز از بازداشت آزاد شدم.

وی با بیان اینکه مسئولان روزنامه ایران اعلام کردند این بحث سیاسی نبوده است و مربوط به مسائل مادی است، گفت: من معتقد هستم که این مسئله کاملاً سیاسی بوده چرا که در دعواهای مالی از قبل برای مصالحه اطلاع لازم داده می‌شد و بیانگر این است که برنامه دیگری پشت این ماجرا بوده که در روز خبرنگار به نظر می‌رسد این برخورد شایسته نباشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها