امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10259
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 72
قاسم جعفری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: طبیعتاً سالیان بعد این را متوجه خواهیم شد که شورای نگهبان برای استحکام نظام اسلامی ...

قاسم جعفری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: طبیعتاً سالیان بعد این را متوجه خواهیم شد که شورای نگهبان برای استحکام نظام اسلامی چه اقدام بزرگی و ارزشمندی داشت.

وی با اشاره به ضرورت تمکین به قانون و تصمیم شورای نگهبان افزود: نامزدهای انتخاباتی به عنوان یک فرهیخته به این مهم توجه و جلوه‌ایی از قانونمداری به نمایش گذاشتند.

جعفری با تاکید بر اینکه رئیس جمهور آینده باید ولایتمدار، قانونمند و در چارچوب‌های تعیین شده حرکت کند، گفت: بر همین اساس نامزدهای انتخاباتی باید علاوه بر ارائه کارنامه و برنامه دقیق از فعالیت‌ها خود توان اجرایی مطلوبی نیز داشته باشد.

به گفته وی رئیس جمهور آینده همچنین باید نظرات کارشناسی و خرد جمعی را در امور و فعالیت‌های برنامه‌ای خود مورد استفاده قرار دهد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه حضور آگاهانه و بالای اقشار مختلف مردم در انتخابات امسال برگ زرین دیگری را در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی رقم خواهد زد یادآور شد: بی‌تردید مردم نیز در 24 خرداد با حضور حماسی خود خواست دشمنان نظام اسلامی را نقش برآب می‌کنند.

به گزارش فارس، انتخابات یازدهم ریاست جمهوری همزمان با چهارمین انتخابات شورهای اسلامی شهر و روستا 24خرداد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/63002/غ20/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار