امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102598
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه امروز یکشنبه برگزار شد و سه نامزد آن و سران ترکیه به همراه بخشی از مردمی که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه امروز یکشنبه برگزار شد و سه نامزد آن و سران ترکیه به همراه بخشی از مردمی که شرایط شرکت در انتخابات را داشتند در آن شرکت کردند.
بنا بر گزارش پایگاه خبری اسکای نیوز، بلافاصله پس از پایان رأی‌گیری روند شمارش آراء آغاز شد و تا ساعاتی دیگر، نتیجه اولیه آن اعلام خواهد شد.
حدود 53 میلیون نفر می‌توانستند در این انتخابات شرکت کنند اما به نظر می‌رسد که اقبال مردمی به این انتخابات چندان پررنگ نبود. اخذ رأی نیز که به گفته خبرگزاری آناتولی قرار بود تا 18 عصر باشد، تا 17 به پایان رسید.
پایگاه خبری شبکه الجزیره نیز اقبال مردمی را نه چندان پررنگ ارزیابی کرد و در خصوص مشارکت مردمی نوشت که مراکز انتخاباتی در اقصی نقاط ترکیه و در طول روز شاهد اقبال متوسط مردم برای رأی دهی بود. انتخاباتی که در نوع خود برای مردم ترکیه تازگی داشت. 53 میلیون نفر می‌توانستند در 165 هزار مرکز رأی دهی اقدام به رأی دادن کنند.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار