امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102620
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل،  دفتر مطبوعاتی فرمانده پلیس ولایت قندوز در شمال افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل،  دفتر مطبوعاتی فرمانده پلیس ولایت قندوز در شمال افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که نیروهای امنیتی افغان مسئول بخش نظامی گروهی طالبان را در این ولایت دستگیر کردند.

براساس این اطلاعیه، «قاری حلیم الله» مسئول بخشی نظامی طالبان در منطقه «خان آباد» این ولایت در عملیات نیروهای امنیتی افغان در این منطقه دستگیر شده است.

2 نفر به اتهام قاچاق مواد مخدر در فرودگاه بین‌المللی کابل دستگیر شدند

دفتر مطبوعاتی وزارت کشور افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که نیروهای امنیتی افغان 2 نفر را به اتهام قاچاق مواد مخدر از فرودگاه بین‌المللی کابل دستگیر کردند.

براساس این اطلاعیه، 2 شهروند افغان به اتهام قاچاق 2 کیلوگرم حشیش که در داخل بدن خود جاسازی کرده بودند از فرودگاه بین‌المللی کابل دستگیر شدند.

اطلاعیه افزود است که افراد دستگیر شده، قصد انتقال این مواد را به کشور هند داشتند که توسط پلیس دستگیر شدند.

حمله گروهی طالبان به پاسگاه امنیتی در شمال افغانستان

«نصرالدین»، فرماندار منطقه «دشت ارچی» ولایت «قندوز» در شمال افغانستان امروز در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که شب گذشته گروهی از طالبان با جنگ افزار سبک و سنگین به یک پاسگاه امنیتی افغان در این منطقه حمله کردند که در نتیجه هشت شبه‎نظامی طالبان کشته و سیزده نفر دیگر آنان زخمی شدند.

به گفته نصرالدین در این درگیری‎ها به نیروهای امنیتی افغان آسیبی نرسیده است.

کشته و زخمی شدن 29 شبه‎نظامی طالبان در شمال افغانستان

«حفیظ الله اسیر» سخنگوی پلیس ولایت «تخار» در شمال افغانستان امروز در گفت‎وگو با رسانه‎ها اظهار داشت که در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی افغان در منطقه «خواجه غار» این ولایت 13 شبه‎نظامی طالبان کشته و 16 نفر دیگر آنان زخمی شدند.

به گفته اسیر، در این درگیری‎ها 2 پلیس افغان کشته و 2 نفر دیگر زخمی شده است.

کرزی حمله تروریستی امروز شهر کابل را محکوم کرد

دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام که «حامدکرزی» رئیس جمهور این کشور حمله تروریستی امروز شهر کابل را تقبیح کرد.

حامدکرزی حمله تروریستی شهر کابل را که باعث کشته و زخمی شدن 40 غیرنظامی شده است، کار دشمنان این کشور خواند که با ایجاد ناامنی در افغانستان میخواهند به اهداف سیاسی خود برسند.

در حمله انتحاری شهر کابل که هدف آن کاروان نظامیان خارجی بود، بیش از 30 غیرنظامی کشته و زخمی شدند.
انتهای پیام/.
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها