امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102632
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 97
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس توافق صورت گرفته میان معاونت امور فرهنگی و بانک عامل، دانشجویان و طلاب متقاضی بن کارت‌های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس توافق صورت گرفته میان معاونت امور فرهنگی و بانک عامل، دانشجویان و طلاب متقاضی بن کارت‌های اعتباری در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که قادر به دریافت بن‌کارت‌های خود نبوده‌اند، می‌توانند با مراجعه به کلیه شعب بانک عامل نسبت به دریافت سهم خود اقدام کنند.

نیکنام حسینی‌پور مشاور منابع انسانی معاونت با اعلام این توافق گفت: با توجه به بررسی‌های انجام شده مشخص شد که نزدیک به 9 هزار نفر از ثبت‌نام کنندگان بن‌ کارت‌های اعتباری خرید کتاب در نمایشگاه کتاب تهران امسال،  نتوانسته‌اند کارت‌های خود را دریافت کنند. از این رو نشستی با مسئولان بانک عامل برگزار شد تا نسبت به پرداخت سهم دانشجویان و طلابی که قادر به دریافت بن‌کارت‌های خود نبوده‌اند، تصمیمی اتخاذ شود.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا این گروه از متقاضیان بتوانند با ارایه کارت ملی از کلیه شعب بانک صادرات در سراسر کشور نسبت به دریافت سهم خود اقدام کنند. همچنین افرادی که خواهان دریافت باقی‌ مانده سهم خود از بن کارت‌های اعتباری خرید کتاب هستند نیز می‌توانند با ارایه کارت ملی سهم پرداختی خود را دریافت کنند.

حسینی‌پور درباره زمان آغاز این طرح گفت: بر اساس توافقات صورت گرفته، این طرح از ابتدای شهریور ماه آغاز می‌شود و تا پایان اسفند سالجاری ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، نظر به سیاست‌های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر توجه به دانشجویان و طلاب تصمیم گرفته شد در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعتبار 240 هزار متقاضی از سوی وزارتخانه تامین شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها