امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102639
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این برنامه روز سه شنبه 21 مرداد برگزار می‌شود و نمایشنامه «30 سال بعد» در بخش «میز کار نویسنده» که به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این برنامه روز سه شنبه 21 مرداد برگزار می‌شود و نمایشنامه «30 سال بعد» در بخش «میز کار نویسنده» که به روخوانی آثار نمایشنامه‌نویسان حرفه‌ای اختصاص دارد، توسط عباسی روخوانی می‌شود.

در این روز دو برنامه نمایشنامه‌خوانی دیگر ویژه گروه‌های جوان و در بخش «صدای نسل تازه» خوانده می‌شود. رضا شاه‌بداغی نمایشنامه نویس و کارگردان جوان تئاتر نمایشنامه «دخی‌ها» را با گروه نقش خوانان، روخوانی می‌کند. این گروه جوان نمایش «دخی‌ها» را برای شرکت در جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی که شهریور ماه، برگزار می‌شود، آماده اجرا می‌کنند.

در کنار این گروه، نمایشنامه «فراموشی» نوشته یاسمن طاهری خسروشاهی نیز به عنوان یکی از آثار پروژه دانشگاهی «کارناوال انفعال» به صورت گروهی نمایشنامه‌خوانی می‌شود.

«کارناوال انفعال» یک پروژه دانشگاهی است که طی آن یک کارگاه نمایشنامه‌نویسی با حضور نغمه ثمینی برای دانشجویان سال سوم ادبیات نمایشی دانشکده هنرهای زیبا برگزار شد و حاصل آن نگارش چندین نمایشنامه توسط این دانشجویان بود که در قالب «کارناوال انفعال» در هفته نمایشنامه خوانی برج میلاد روخوانی می‌شوند.
 
این برنامه ساعت 18 روز سه‌شنبه 21 مرداد ماه در سالن سعدی یا همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار