امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10264
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی در مراسم بزرگداشت شهدای فتح خرمشهر که در جوار مزار شهدای سوم خرداد قم برگزار شد گفت: شهدا جان دادند تا انقلابی که احیا کننده اسلام ناب و زمینه ساز نعمت ظهور است باقی بماند و امروز ما نیز باید به تکلیف عمل کنیم و بزرگترین تکلیف امروز مقاومت در برابر دشمن به فرمان ولایت فقیه است.

وی افزود: آفرین بر شهدا که پیرو مکتب حسین (ع) بودند و وقتی پرسیدند چرا به جبهه آمدید می‌گفتند جان می‌دهیم تا دین خدا زنده بماند. شکر نعمت دین پیروی از دین است، شکر نعمت ولایت پیروی از ولایت و شکر نعمت نظام ولایی تلاش برای حفظ آن تا پای جان است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه تاکید کرد: ملتی که آن زمان برای حفظ نظام ولایی جان داد امروز برای نان این نظام را از دست نخواهد داد و دشمن بداند با تحریم‌ها راه بجایی نمی‌برد. 

وی اضافه کرد: شهادت نعمت بزرگی است که نصیب شهدا شد و خانواده شهدا هم به واسطه بصیرتی که از شهدا دارند در تاریکی فتنه‌ها هیچ گاه نلغزیده و تهاجمات بر آنان تاثیر نگذاشته است و همواره استوار پای این انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

حاجی صادقی اظهار داشت: کجای دنیا را سراغ دارید که نظامی ولایی برپا شود و طاغوت 35سال نتواند مسلط شود این به واسطه حضور مردمی آگاه است که پشتیبان ولایت هستند و همواره در طول چهار دهه در برابر استکبار ایستاده‌اند.

وی تاکید کرد: دشمن فهمیده که فقط انقلاب را مردم می‌توانند نابود کنند،‌ بنا بر این از راه تحریم وارد شده و می‌خواهد در انتخابات آتی تأثیر این تحریم‌ها را نشان دهد و میزان موفقیت خود را بسنجد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: دوران علی بن ابیطالب (ع) معاویه طراح و کارگردان بود اما این یاران امام بودند که طرح‌های دشمن را عملیاتی کردند.

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند هدف دشمن از تحریم خسته کردن مردم، ‌تحریک مردم برای مقابله با نظام و تغییر مسئولان است و درود بر ملتی که پشت رهبر ایستاده و ذره‌ای از قانون تخطی نمی‌کند و نمی‌گذارد که خون شهدا هدر رود و در تمام چهار دهه با حضور به موقع و آگاهانه دشمن را ذلیل کرده است.

حاجی صادقی تاکید کرد: ملت خود را نشان داده است و امروز نظام به تثبیت رسیده و بنا بر این دهه چهارم دهه پیشرفت و عدالت از سوی رهبر انقلاب نام‌گذاری شده است. 

وی ادامه داد: در این نظام امام و امت در پیوند مستحکم هستند زمان امام علی (ع) رهبر را مجبور به پذیرش حکمیت کردند اما در نظام ما ملت با امام هستند و کسی که در مقابل این انقلاب قرار گیرد محکوم به حذف خواهد شد.این انقلاب به خدا و امت تعلق دارد، انتخابات میدان جنگ بین ما و استکبار است و این ملت ثابت کرده که انتخابات آینده صحنه پیروزی ملت با حضور حداکثری و آگاهانه است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: آمریکا تلاش می‌کند تا حضور 70 درصدی را به حضور 40 درصدی تبدیل کند و خروجی این انتخابات را کسی قرار دهد که خطرش برای غرب کمتر است. این انتخابات باید به حماسه حضور گسترده ملت تبدیل شده و کسی انتخاب شود که در مقابل دشمن مقاوم، ‌در مقابل مردم خادم، در مقابل اسلام تعبد، در مقابل ولایت اطاعت و در مسئولیت توانمند باشد.
انتهای پیام/2258/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها