امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102641
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان در رشته‌های طراحی، نقاشی، ارتباط تصویری، حجم، کاریکاتور،

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان در رشته‌های طراحی، نقاشی، ارتباط تصویری، حجم، کاریکاتور، نگارگری،‌ خوشنویسی، تصویرسازی و عکاسی برای جوانان 16 تا 25 سال برگزار می‌شود و هنرمندان با ثبت نام و ارسال آثار در سایت www.yafestival.ir  تا اول شهریور می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

هر هنرمند جوان می‌تواند حداقل 3 و حداکثر 5 اثر به سایت جشنواره ارسال کند که پس از بررسی و ارزیابی توسط هیئت انتخاب هنرمندان منتخب برای حضور در جشنواره معرفی ‌شوند.

بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان نیز همچون دوره‌های قبل به صورت کارگاهی برگزار می‌شود و هنرمندان راه یافته به جشنواره در کارگاهها با یکدیگر رقابت می‌کنند.

این جشنواره ملی از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر 17 تا 20 شهریور ماه امسال در اردبیل برگزار خواهد شد.

صداقت جباری، رضوان صادق‌زاده، احمد وکیلی، جواد علیزاده و مسلم سقا، عبدالرحیم سیاهکارزاده، حسین نوروزی و جواد صادقی عضو شورای سیاستگذاری بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها