امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102656
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 19
امیر سرتیپ ولی وند آجودان رئیس جمهور در حاشیه اجرا نمایش ترکیبی «شبی در کهکشان‌ها» با اشاره به نظم فوق‌العاده در مراحل اجرای آن، گفت: ما که در دوران ...

امیر سرتیپ ولی وند آجودان رئیس جمهور در حاشیه اجرا نمایش ترکیبی «شبی در کهکشان‌ها» با اشاره به نظم فوق‌العاده در مراحل اجرای آن، گفت: ما که در دوران دفاع مقدس حضور داشتیم شاید اداره جنگ نسبت به اداره این قبیل برنامه‌ها راحت تر بود ولی می بینیم با همه سختی ها، چنین برنامه هایی باز هم بدون حرکات اضافی اجرا می‌شوند.

وی اوج کار را انتهای برنامه و مربوط به سرآمدن انتظار ظهور است، دانست و افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری در مدیریت جدید خود سعی کرده از شعارهای غیر ایده آلیستی فاصله بگیرد که برگزاری چنین نمایشی را می‌توان حاصل تلاش مدیریت جدید سازمان در اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری دانست.

امیر ولی وند درباره مدت زمان برگزاری نمایش نیز عنوان کرد: معتقدم مدت زمان فعلی برای اجرای چنین نمایشی کافی نیست لذا این موضوع را به امیر گلفام مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌ها دفاع مقدس ارتش نیز منتقل کردم تا در صورت امکان با سازمان فرهنگی هنری شهرداری، تمهیدات لازم جهت تمدید اجرای شبی در کهشکشان ها را اتخاذ کنند.
 
آجودان رئیس جمهور با اظهار اینکه باید فضای مناسب تری برای تماشاچیان در نظر گرفت، ادامه داد: شما باید روی 10 میلیون مخاطب برنامه ریزی کنید به همین خاطر پیشنهاد می کنم با ادامه دادن نمایش، آن را به محرم وصل کنید.
 
لازم به ذکر است پیش از این حجت الاسلام شهاب مرادی ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حاشیه اکران بزرگترین نمایش ترکیبی کشور گفته بود: این سازمان برای اولین بار متولی برگزاری چنین نمایشی شده است و برای اکران آن حدود 450 هنرور و 200نفر عوامل اجرایی و هنری بکار گرفته شده اند. 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها