امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102660
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع اظهار داشت: فراخوان نهمین

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع اظهار داشت: فراخوان نهمین جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) تا 22 مرداد ماه تمدید شد.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران افزود: با توجه به استقبال انجام گرفته از نهمین جشنواره سراسری نامه‌ای به امام رضا(ع) این رویداد تا 22 مرداد ماه تمدید شده تا امکان حضور علاقه‌مندان فراهم شود.

زارع افزود: تاکنون 96 هزار و 849 نامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی اعلام کرد: آثار ارسالی به این جشنواره همواره روندی صعودی داشته و دل‌نوشته‌های ارزشمندی را دریافت کردیم.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران خاطرنشان کرد: نهمین جشنواره سراسری نامه‌ای به امام رضا(ع) در پنج مقطع سنی کودکان سنین 7 تا 10 سال، نوجوانان از 11 تا 15 سال، جوانان از 16 تا 20 سال و 21 تا 31 سال و بزرگسالان از 31 سال به بالاتر برگزار می‌شود.

زارع با بیان اینکه اهداف اصلی جشنواره اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی است، افزود: جشنواره سراسری نامه‌ای به امام رضا(ع) مردمی‌ترین جشنواره فرهنگی امام رضا(ع) محسوب می‌شود که در سال گذشته بیش از 92 هزار نفر مخاطب داشت.

انتهای پیام/86012/ح/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها