امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102666
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی محمدی مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن اعلام این خبر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی محمدی مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: تا پیش از تمدید مهلت شرکت در جشنواره عکس عید نیایش، حدود 200 عکاس حرفه‌ای و آماتور از چهار گوشه ایران با ارسال بیش از هزار قطعه عکس در این جشنواره شرکت کرده بودند که این آمار در روزهای اخیر افزایش یافته است. پس از بررسی آثار ارسالی در نهایت از صاحبان 10 عکس برتر با اهدای بیش از 65 میلیون ریال جایزه نقدی تجلیل می‌شود.

وی با اشاره به تمدید مهلت شرکت در این جشنواره تا 21 مرداد ماه، ادامه داد: افراد اول تا سوم از نگاه هیات داوران علاوه بر تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به ترتیب 20، 15 و 10 میلیون ریال جایزه نقدی دریافت می‌کنند. ضمن اینکه به هفت نفر از عکاسان برگزیده لوح تقدیر و سه میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

محمدی از مسعود زنده‌روح کرمانی، ساعد نیکذات و حیدر رضایی به عنوان داوران جشنواره عکس عید نیایش نام برد و از تمام علاقه‌مندان دعوت کرد در روزهای آینده عکس‌های خود را از نماز عید فطر امسال به نشانی پست الکترونیک 1837@farhangsara.ir ارسال کنند.

این جشنواره به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود و عکاسان حرفه‌ای، هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر عکاسی در سراسر ایران می‌توانند عکس‌های خود را از برگزاری آیین نماز عید فطر تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 21 مرداد به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فراخوان به پایگاه‌های fhnews.ir یا farhangsara.ir مراجعه کنند یا با سامانه 1837 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار