امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102669
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در گردهمایی حمایت جامعه عکاسان ایران ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در گردهمایی حمایت جامعه عکاسان ایران از مردم غزه که عصر امروز در مرکز مشارکت فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد، اظهار داشت:‌ این روزها، روزهای غریبی است؛ دژخیمی دشمنان حد و مرز خود را درنوریده و مقاومت جبهه حق در مقابل باطل، مقاومت جانانه‌تری از گذشته را به نمایش می‌گذارد.

وی ادامه داد: این سؤال از نظام سلطه آمریکا و اسرائیل قابل طرح است که کودک 20 روزه چه گناهی دارد که این طور باید غرق در خون شود؟ مساجد زیادی در غزه تخریب شده است مگر ما با معابد و کلیسا‌های آنها چه کرده‌ایم که آنها این‌گونه مساجد ما را ویران می‌کنند؟

حجت‌الاسلام خاموشی بیان داشت: اتفاقاتی که امروز در سوریه و عراق و غزه شاهد آن هستیم مثال همان اصحاب اخدود است که مردم را به خاطر دین می‌سوزانند. خداوند این ظالمان را لعن و نفرین کرده است و در قبالش به ما چنین وعده داده که انتقام سختی از ظالمان خواهد گرفت. همان طور که دیدیم صدام ظالم چگونه از یک چاله بیرون کشیده شد و او را به درک واصل کردند؛ نمرودها و فرعون‌های زمان را هم دیدیم همین سران رژیم صهیونیستی که یکی بدتر از دیگری به درک رفتند.

وی اضافه کرد: دل‌ها از جریان اتفاقات غزه به درد آمده است و گاهی احساس می‌کنم که خانواده من هم نمی‌تواند این صحنه را از صفحه تلویزیون هم ببیند. در این راستا وظیفه ما این است که با زبان شعاری و ابراز احساسات خودمان و حتی با مال و امکاناتی که در اختیار داریم به وسع خودمان از این مردم دفاع کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: تأسیس و بنای جمهوری اسلامی ایران به ایستادگی در مقابل نظام سلطه و طاغوت است؛ روزی که امام خمینی (ره) با رژیم صهیونیستی مخالفت کردند فرمودند که ما مخالف رژیم جعلی هستیم، برخی در غفلت عجیبی بودند که چرا امام چنین موضعی دارند در حالی که اگر این گونه نبود اسرائیل مواضع خودش را در تجاوز به خاک مسلمین گسترش می‌داد. ایشان در جایی دیگر فرمودند اگر هر مسلمان یک سطل آب بریزد اسرائیل را آب می‌برد. این تعبیر مبالغه‌‌آمیز نیست و اگر ما مسلمانان متحد شده و در مقابل اسرائیل بایستیم قطعاً او را نابود خواهیم کرد.

وی افزود: کودکان غزه، کودکان ما نیز هستند زخم و رنج و ویرانگی خانه آنها زخم و رنج ما نیز هست و اگر اهتمام به رفع مشکل آنها نداشته باشیم مسلمان نیستیم. ما معتقد به نفی رژیم صهیونیستی هستیم و می‌دانیم که روزی این پرچم به پایین خواهد آمد.

حجت‌الاسلام خاموشی با اشاره به احادیثی از امامان معصوم (علیهم السلام) گفت: ‌حضرت علی (ع) می‌فرمایند جهاد دری از درهای بهشت است و حضرت مهدی (سلام الله علیه) نیز فرموده‌اند خداوند می‌فرماید من جانشین شهید در اهل او هستم اگر کسی آنها را راضی کند من را راضی کرده و اگر کسی آنها را ناراحت کرده مرا ناراحت کرده است؛ این احادیث بشارتی به مردم غزه است؛ ما نیز باید به حمایت خود از مردم غزه ادامه دهیم.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها