امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10269
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، غلامحسین دلاور صبح امروز در جلسه مسئولان ستادهای تبلیغاتی روحانی در خراسان‌رضوی که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، غلامحسین دلاور صبح امروز در جلسه مسئولان ستادهای تبلیغاتی روحانی در خراسان‌رضوی که در محل ستاد مرکزی برگزار شد، اظهار کرد: پس از احراز صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان و تایید صلاحیت حسن روحانی، ستادهای وی آغاز به کار و تا 24 خرداد فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: روحانی توجه ویژه‌ای به مشهد مقدس دارد و از همین حیث در آینده‌ای بسیار نزدیک به مشهد سفر می‌کند.

*فعالیت 24 ستاد مرکزی در خراسان‌رضوی

دلاور با بیان اینکه در حال حاضر 24 ستاد مرکزی در سطح خراسان‌رضوی به طور قاطع فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: بنا بود با حضور هاشمی، روحانی کناره‌گیری کند و با وجود رد صلاحیت هاشمی و تایید روحانی ستادهای انتخاباتی او در سطح استان را به سرعت فعال کردیم.

وی روحانی را کاندیدایی اصلح توصیف کرد و گفت: روحانی فردی اصلح، مدیر و مدبر و فراجناحی است.

رئیس ستاد تبلیغاتی روحانی در خراسان‌رضوی با بیان اینکه روحانی با دید تخصص‌گرایانه خود می‌تواند مطالبات مردمی را در ایران و جهان پاسخگو باشد، یادآور شد: با توجه به شرایط کنونی جامعه افرادی چون روحانی می‌توانند مثمرثمر و موثر در اداره کشور باشند.

وی اظهار کرد: تعقل‌گرایی یکی از شاخصه‌های مهم رئیس جمهور کارآمد بوده که این ویژگی به طور برجسته در روحانی دیده می‌شود.

رئیس ستاد تبلیغاتی روحانی در خراسان‌رضوی خواستار حضور حداکثری آحاد جامعه در صحنه انتخابات شد و ادامه داد: در ستاد روحانی به دنبال حضور حداکثری و برگزاری انتخابات پرشور هستیم و با هر گونه تخریب مخالفت می‌کنیم.
انتهای پیام/70023/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها