امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
۲۳:۵۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1027
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 420
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، مرکز موسیقی و سرود صداو سیما ، آهنگ شور بهار با نوازندگی سنتور توسط نادر سینکی، نوازندگی تنبک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، مرکز موسیقی و سرود صداو سیما ، آهنگ شور بهار با نوازندگی سنتور توسط نادر سینکی، نوازندگی تنبک توسط کامبیز گنجه‌ای در قالب ارکستر سنتی و آهنگ نوای بهاری با نوازندگی سنتور توسط علی تحریری، نوازندگی عود توسط محمد دلنوازی و نوازندگی تنبک توسط محمود فرهمند را به مرحله تولید رساند.
 
** آهنگ‌های جدید مراکز استان‌های مرکز موسیقی و سرود صداو سیما
 
سرزمین آلاله‌ها، دست برادری، وطن، فرزند گلم، صبح بخیر، دیار نعمت، غبار روبی، ترور، خاک دامن‌گیر از آهنگ‌های  جدید مراکز استان‌های مرکز موسیقی و سرود صداو سیما است.

بنا بر گزارش روابط عمومی مرکز موسیقی و سرود صداو سیما آهنگ سرزمین آلاله‌ها با آهنگسازی و تنظیم و صدای  سیاوش اصحابی، شعری از مهدی سیاوشی، آهنگ دست برادری با آهنگسازی و تنظیم منوچهر رحمتی با صدای بردیا مهر آرا، آهنگ وطن با آهنگسازی و تنظیم ساسان بازگیر با صدای علی دلفانی که هر دو آهنگ اخیر شعرش از غلامرضا سبز علی بوده است. آهنگ فرزند گلم با آهنگسازی و تنظیم منوچهر ویسانلو با شعری از عبدالرضا رضایی‌نیا با صدای شاهرخ شیر دوست، آهنگ صبح بخیر با آهنگسازی و تنظیم علی کاروانی و جابر اطاعتی با شعری از عبدالعظیم سورانی با صدای علی کاروانی، آهنگ دیار نعمت با آهنگسازی و تنظیم محمد سعید اسلامی‌نژاد با شعری از فریدون داوری با صدای حبیب‌الله بازیار، آهنگ غبارروبی با آهنگسازی و تنظیم شهرام کیمیایی با شعری از رمضان پرورده با صدای علی دلفانی، آهنگ هرور با آهنگسازی و تنظیم ساسان بازگیر، آهنگ خاک دامنگیر با آهنگسازی و تنظیم حسین عیسی‌پور در قالب با کلام و بی‌کلام و نوع موسیقی لری، بختیاری، گیلکی در ژانرهای پاپ، ارکسترال ، سنتی با مضامین مختلف در مراکز استان‌های مرکز موسیقی و سرود صداو سیما تولید و برای بهره برداری و پخش در اختیار شبکه‌های مختلف رسانه ملی قرار گرفت.
 
** مصوبات جدید شورای نظارت و ارزشیابی مرکز موسیقی  و سرود صداو سیما
 
شعر سریال ستاره حیات و موسیقی مستند خاتون ددا ؛ مورد تایید شورای نظارت و ارزشیابی  مرکز موسیقی و سرود صداو سیما  قرار گرفت.

موسیقی با کلام محلی (مازندرانی ) تیتراژ پایانی مستند (خاتون ددا) و شعر تیتراژ پایانی سریال (ستاره حیات) سرود عبدالجبار کاکایی توسط کارشناسان شورای نظارت و ارزشیابی مرکز موسیقی و سرود صداو سیما  مورد تایید قرار گرفت.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها