امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10270
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 119
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی انتشار برخی درباره سخنان محسن رضایی و نقل قولی از وی، ستاد انتخاباتی این ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی انتشار برخی درباره سخنان محسن رضایی و نقل قولی از وی، ستاد انتخاباتی این نامزد ریاست جمهوری طی اطلاعیه‌ای به خبر منتشر شده پاسخ داد.

متن پاسخ ستاد محسن رضایی به شرح ذیل است:
ملت شریف ایران؛
هر چند بنا نداریم که به تمامی شایعات و بد اخلاقی‌هایی که این روزها منتشر می‌شود پاسخ دهیم اما برخی اوقات، شایعات و بد اخلاقی‌ها از منابع مشکوک منتشر می‌شود که برای تنویر افکار عمومی ناچاریم به برخی از آنان پاسخ دهیم.
از جمله نکات زیر:
1- اخیرا برخی منابع مشکوک شایعه کرده‌اند که دکتر رضایی در اظهاراتش اعلام کرده که دین از سیاست جداست در حالیکه این خلاف واقعیت است. جان کلام دکتر رضایی این بوده که قرار بوده سیاست دینی و اخلاقی شود نه اینکه اخلاق و دین به سیاست زدگی دچار شود، بنابراین هر نوع برداشت دیگر در این رابطه را تکذیب می کنیم.

2- اخیرا فردی با عنوان مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آقای هاشمی رفسنجانی صحبت‌هایی کرده است که این انتصاب را تکذیب می‌کنیم. دکتر رضایی همواره عنوان کرده که اگر آقای هاشمی در صحنه انتخابات می‌ماند می توانست رقیب خوبی برایش باشد؛ چرا که در چارچوب اخلاق، می‌توانست تفاوت ها و انتقادات خود را به ایشان اعلام کند اما چون وی هم اکنون در صحنه رقابت‌ها حضور ندارد، نه به نفع ایشان و نه علیه ایشان اظهار نظری نکرده و نخواهم کرد.

3- در برخی محافل نقل کرده‌اند که دکتر رضایی کابینه خود را از همه مذاهب تشکیل می‌دهد در حالیکه وی همواره اعلام کرده است که در صورت پیروزی در انتخابات، کابینه‌ام را از همه اقوام تشکیل خواهم داد.

در پایان از همه به خصوص اهالی رسانه‌ها می خواهیم که جهت اطلاع از مواضع و دیدگاه‌های دکتر محسن رضایی و اطلاع از صحت و سقم شنیده‌ها به منابع رسمی (پایگاه اطلاع رسانی شخصی وی و خبرگزاری‌های رسمی و معتبر) مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها