امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102705
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی ادامه حملات و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه عزت‌الله‌انتظامی،‌ مجید انتظامی،

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی ادامه حملات و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه عزت‌الله‌انتظامی،‌ مجید انتظامی، گلنوش انتظامی، آذرنوش صدر سالک همسر مجید انتظامی با حضور در سازمان ملل انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

عزت‌الله انتظامی پس از دیدار با نمایندگان سازمان ملل اظهار داشت: بنده در اینجا حضور پیدا کرده‌ام و خواستار پایان دادن به کشتار مردم بی‌دفاع غزه هستم و انزجار خود را از این عمل رژیم صهیونیستی اعلام می‌کنم.

آذرنوش صدر سالک همسر مجید انتظامی در این جمع گفت: با دیدن شرایط سخت که بر مردم غزه می‌گذرد تصمیم گرفتیم تا با حضور در سازمان ملل توقف این جنایات را خواستار شویم.

وی ادامه داد: برای ما و خیلی از مردم جهان دیدن چنین تصاویری ناراحت کننده است و مفهوم جنگ را نمی‌دانم و می‌خواهم این کشتار مردم بی‌گناه و به ویژه کودکان غزه و این نسل‌کشی تمام شود.

گلنوش انتظامی فرزند مجید انتظامی که در سازمان ملل حضور یافته بود، گفت: هر کدام از ما به نوعی در سینما و موسیقی کار فرهنگی انجام می‌‌دهیم و بحث انزجار از نسل‌کشی به هنرمند بودن یا نبودن ارتباطی ندارد. بعضی‌ها مثل ما که خانواده هنری هستند و ابزاری برای اعلام انزجار دارند به نوعی اعتراض خود را نشان می‌دهند. این در حالی است که خیلی از مردم با دیدن شرایطی که در غزه حاکم است احساس دلتنگی و درد می‌کنند اما ابزاری برای اعلام این درد ندارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها